Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відбудуться фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади — Новости Житомира

У Житомирі відбудуться фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади — Новости Житомира

У Житомирі відбудуться фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади
На спортивній базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова з 23 по 27 вересня 2015 року будуть проводитися фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. До змагань залучаються команди з усіх областей України.
Розклад проведення фінальних змагань Спартакіади:
23 вересня – день приїзду команд на змагання, робота суддівської колегії;
24 вересня – урочисте відкриття змагань, біг на 100 м, підтягування на перекладині;
25 вересня – стрільба, подолання смуги перешкод;
26 вересня – метання гранати Ф-1 (600 гр.) на дальність, плавання на 50 м;
27 вересня – біг на 3000 м, закриття змагань, нагородження переможців змагань. День від’їзду.
Участь в урочистому відкритті Спартакіади приймає керівництво Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство оборони України, Житомирської області та міста.
Довідково:
Робота представників засобів масової інформації на території військового навчального закладу здійснюється відповідно до «Інструкції про порядок допуску журналістів, працівників засобів масової інформації на об’єкти Міністерства оборони України та Збройних Сил України», затвердженої наказом МО України від 14.06.2012 № 399 (додаткову інформацію розміщено на офіційному Інтернет-сайті ЖВІ ).

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"