Последние новости
Главная / Новости / У Коростені відбудеться міжнародний фестиваль патріотичної пісні та поезії «Загартовані вогнем» — Новости Житомира

У Коростені відбудеться міжнародний фестиваль патріотичної пісні та поезії «Загартовані вогнем» — Новости Житомира

У Коростені відбудеться міжнародний фестиваль патріотичної пісні та поезії «Загартовані вогнем»
З 29 по 30 серпня 2015 року у місті Коростені відбудеться перший відкритий міжнародний фестиваль патріотичної пісні та поезії «Загартовані вогнем».
Для участі в конкурсній програмі фестивалю: 1) Необхідно 29 серпня з 8.00 до 17.00 зареєструватись, як учасник фестивалю 2) З 13.00 до 18.00 пройти творчу майстерню.
На творчій майстерні бажано представити два твори, один з яких класичний, а другий сучасний. При цьому тексти бажано подавати в друкованому вигляді в двох примірниках. Після проходження творчої майстерні буде сформована конкурсна програма, в якій братимуть участь всі зареєстровані особи, які пройшли творчу майстерню.
Під час проведення конкурсного концерту журі фестивалю обере переможців, які будуть нагороджені 30 серпня на гала-концерті.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"