Последние новости
Главная / Новости / У Коростені відбудеться міжнародний фестиваль патріотичної пісні та поезії «Загартовані вогнем» — Новости Житомира

У Коростені відбудеться міжнародний фестиваль патріотичної пісні та поезії «Загартовані вогнем» — Новости Житомира

У Коростені відбудеться міжнародний фестиваль патріотичної пісні та поезії «Загартовані вогнем»
З 29 по 30 серпня 2015 року у місті Коростені відбудеться перший відкритий міжнародний фестиваль патріотичної пісні та поезії «Загартовані вогнем».
Для участі в конкурсній програмі фестивалю: 1) Необхідно 29 серпня з 8.00 до 17.00 зареєструватись, як учасник фестивалю 2) З 13.00 до 18.00 пройти творчу майстерню.
На творчій майстерні бажано представити два твори, один з яких класичний, а другий сучасний. При цьому тексти бажано подавати в друкованому вигляді в двох примірниках. Після проходження творчої майстерні буде сформована конкурсна програма, в якій братимуть участь всі зареєстровані особи, які пройшли творчу майстерню.
Під час проведення конкурсного концерту журі фестивалю обере переможців, які будуть нагороджені 30 серпня на гала-концерті.

Интересное

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів — Новости Житомира

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів Сьогодні, 11:46 На командному чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат «Біла тура», який 12-14 вересня проходив в Житомирі, перемогла команда з Харкова. А за срібло змагалися збірна Житомира (Волотовський Кирил, Лудіщев Артем, Басистий Іван, Пампуха Олександра) та гімназія №23 (Новицький Ярослав,