Последние новости
Главная / Новости / У Житомирському районі чоловік залякував гранатою колишню дружину — Новости Житомира

У Житомирському районі чоловік залякував гранатою колишню дружину — Новости Житомира

У Житомирському районі чоловік залякував гранатою колишню дружину
У Житомирському районі чоловік залякував гранатою колишню дружину Сьогодні, 14:53 На дачу до жительки Житомирского району вночі навідався колишній чоловік, який намагався з’ясувати стосунки за допомогою гранати.
Про це жінка повідомила міліцію. На місці події правоохоронці затримали 40-річного жителя району, у якого було вилучено предмет, схожий на ручну гранату наступальної дії та запал до неї. За словами чоловіка, він щойно повернувся із зони проведення антитерористичної операції і привіз звідти вибухонебезпечний предмет у якості сувеніра. До будинку колишньої дружини приїхав, аби з’ясувати з нею особисті стосунки.
Чоловікові загрожує ув’язнення терміном від 3 до 7 років.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"