Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області горіло поле пшениці, підозрюють підпал — Новости Житомира

У Житомирській області горіло поле пшениці, підозрюють підпал — Новости Житомира

У Житомирській області горіло поле пшениці, підозрюють підпал
В Андрушівському районі ліквідовано пожежу пшениці на площі 80 гектарів.
Про це повідомляє управління ДСНС у Житомирській області.
«9 серпня о 15:42 в смт Червоне Андрушівського району Житомирської області на приватному полі площею 160 га виникло загоряння посіву пшениці на площі 80 га. Власник – ПСП «АС Світанок». На гасіння пожежі було залучено відділення рятувальників 36-го професійного пожежного посту смт Червоне, та ще 7 одиниць техніки від приватного сільськогосподарського підприємства «АС Світанок» та заводу «Червоненський цукровик» – 2 трактори з плугом та відвалом, автогрейдер, 2 цистерни (водовози) та 2 пожежних автомобілі», – інформують рятувальники.
О 16.40 год. пожежу вдалося локалізувати. О 17.10 год. – ліквідувати повністю. Пожежа класифікована як надзвичайна ситуація об’єктового рівня.
Господарі вважають, що причиною займання міг стати підпал. Однак остаточна причина пожежі та сума заподіяного вогнем збитку встановлюється.
«За прогнозом Житомирського гідрометцентру, з 9 по 10 серпня в області утримається максимальний 5 клас пожежної небезпеки. Очікується сильна спека до 35 градусів, яка триватиме до 13 серпня», – повідомляють в обласному управлінні ДСНС.
Фото управління ДСНС

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"