Последние новости
Главная / Новости / Житомирщина продовжує налагоджувати співпрацю з польськими регіонами — Новости Житомира

Житомирщина продовжує налагоджувати співпрацю з польськими регіонами — Новости Житомира

Житомирщина продовжує налагоджувати співпрацю з польськими регіонами
Протягом двох останніх років ведуться перемовини щодо підписання угоди про співпрацю між двома дружніми регіонами України та Польщі. Зараз процедура наблизилася до завершального етапу.
Згідно з умовами польської сторони, перед підписанням угоди свою ухвалу має надати Сеймик. Проект угоди на засіданні Сеймику, що відбулося 31 серпня, представляв голова Житомирської обласної ради Віталій Француз. Депутати Сеймику Сілезького воєводства як члени коаліції, так і з опозиційного боку беззаперечно ухвалили намір підписати угоду про співпрацю з Житомирщиною.
«Цим документом ми вкотре засвідчимо обопільну підтримку, довіру, бажання розвиватися пліч-о-пліч, жити в мирі, злагоді та добросусідстві», – сказав Віталій Француз та, користуючись нагодою, запросив представників Сілезького маршальства відвідати Житомир на початку жовтня. Саме тоді, у рамках відзначення Днів польської культури, планується підписання міжрегіональної угоди.
Разом із головою обласної ради Польщу відвідала в. о. Житомирського міського голови Любов Цимбалюк, яка домовлялася про закріплення партнерських відносин між Житомиром та польським містом Битом, інформує прес-служба облради.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"