Последние новости
Главная / Новости / Жителі Житомирської області за рік збідніли майже на третину — Новости Житомира

Жителі Житомирської області за рік збідніли майже на третину — Новости Житомира

Жителі Житомирської області за рік збідніли майже на третину
Жителі Житомирської області за рік збідніли майже на третину Сьогодні, 11:26 За підсумками липня цього року в порівнянні з аналогічним минулорічним періодом у Житомирській області зафіксовано скорочення реальної заробітної плати на 28,9%. Такі дані оприлюднив Держкомстат.
Наші доходи залишаються стабільними на фоні різкого зростання цін і тарифів. Якщо вірити офіційній статистиці, то за рік жителі Житомирщини збідніли майже на третину.
Така негативна тенденція спостерігається не лише в нашій області. Найбільше скорочення реальної заробітної плати по Україні спостерігається у Черкаській (на 31,1%), Тернопільській (на 29,9%), Рівненській та Івано-Франківській (на 29,2%), Житомирській (на 28,9%), Чернівецькій (на 28,8%), Сумській (на 28,6%), Чернігівській (на 28,3%) Хмельницькій, Херсонській, Харківській (на 28,2%) та Київській (на 28%) областях.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"