Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі суду надали нові відеодокази по справі вбивства Жадька — Новости Житомира

У Житомирі суду надали нові відеодокази по справі вбивства Жадька — Новости Житомира

У Житомирі суду надали нові відеодокази по справі вбивства Жадька
Чергове судове засідання по справі вбивства Олександра Жадька відбулося з більш ніж півторагодинною затримкою через запізнення суддів. Судовий процес тягнеться ще з грудня минулого року, наразі суд досліджує доказову базу сторін. На судовому засіданні розглянули та задовольнили клопотання прокурора про призначення додаткової експертизи відеодоказу, який надала сторона обвинуваченого. Родичі вбитого звертали увагу на сумнівне походження цього доказу: відеозапис з магазину матері підозрюваного знайшли і долучили до матеріалів справи лише через 8 місяців після вбивства, а його експертизу робила приватна компанія. Рішенням суду призначено ще одну експертизу, цього разу – у державній установі.
Суд заслухав також покази свідків, які впізнали на записах з вуличних камер відеоспостережень підозрюваного. За словами брата вбитого, покази свідків прямо протирічать доказам, які надала сторона обвинуваченого.
«Вони суперечать в тій частині, що в той час, коли особа, про яку ми сьогодні переглядали відеофайли, слідкував за моїм братом, у відео з магазина матері зовсім інша ситуація: в цей час особа, схожа на нього, на його автомобілі, знаходилася біля магазину матері»,- каже брат загиблого Юрій Жадько.
Родичі загиблого кажуть: підозрюваний плутається у свідченнях та змінює покази, і додають: ймовірно, судовий процес затягується, щоб надати стороні захисту додатковий час для пошуку доказів. Наступне судове засідання має відбутися в жовтні.
Як повідомляв , підозрюваний і використовує сумнівні докази – впевнені родичі загиблого.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"