Последние новости
Главная / Новости / У 19 районах Житомирської області шукають нових начальників управлінь та відділів Держгеокадастру — Новости Житомира

У 19 районах Житомирської області шукають нових начальників управлінь та відділів Держгеокадастру — Новости Житомира

У 19 районах Житомирської області шукають нових начальників управлінь та відділів Держгеокадастру
У 19 районах Житомирської області шукають нових начальників управлінь та відділів Держгеокадастру Сьогодні, 13:34 Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру оголосила про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад начальників головних управлінь Держгеокадастру в областях та начальників територіальних органів в областях нижчого рівня. Всього відкрито 310 вакансій, з них – 19 у Житомирській області.
Про це йдеться в повідомленні на сайті Кабінету Міністрів України.
«Кадрові конкурси розпочнуться в жовтні. Для забезпечення максимальної відкритості процесу відбору буде продовжена практика онлайн-трансляцій іспитів та співбесід з кандидатами. Також на іспити будуть запрошені представники органів місцевого самоврядування у відповідних областях та представники громадськості», – йдеться у повідомлені.
У Житомирській області вакантними є посади: начальника Управління Держгеокадастру в Житомирському, Коростенському, Малинському та Новоград-Волинському районах та начальника Відділу Держгеокадастру в Андрушівському, Брусилівському,Володарсько-Волинському, Ємільчинському, Коростишівському,Лугинському, Любарському,Народицькому, Овруцькому, Олевському, Попільнянському, Радомишльському, Романівському, Ружинському, Черняхівському районах Житомирської області.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"