Последние новости
Главная / Новости / Студентів агроуніверситету запитали, кого вони хочуть бачити своїм ректором. ВІДЕО — Новости Житомира

Студентів агроуніверситету запитали, кого вони хочуть бачити своїм ректором. ВІДЕО — Новости Житомира

Студентів агроуніверситету запитали, кого вони хочуть бачити своїм ректором. ВІДЕО
У Житомирському національному агроекологічному університеті 8 вересня відбулася конференція студентів, на якій, зокрема, студенти вишу визначилися з кандидатом на посаду ректора від студентства. Більше 150 делегатів конференції висловили свою довіру і висунули на цю посаду доктора економічних наук Олега Скидана.
Розгляду цього питання на конференції передувало опитування студентів університету. Відповідне відео звернення до студентів університету було розміщено у соціальних мережах.
При цьому було запропоновано висловити свою підтримку чи не підтримку кандидатури Скидана О.В. на посаду ректора ЖНАЕУ.
Участь у голосуванні протягом 27 серпня-8 вересня 2015 року взяли 865 осіб, з яких 91,8% або 794 особи підтримали цю кандидатуру.
Як стверджують в університеті, це перший в Україні прецедент, коли кандидат на посаду керівника вищого навчального закладу висувається не тільки викладачами, а й студентами.
Нагадаємо, що наказом Міністерства освіти і науки України від 20.07.2015 р. № 333-к «Про оголошення конкурсу на заміщення посади керівникавищого навчального закладу» оголошено конкурс на заміщення посади ректора Житомирського національного агроекологічного університету. Вибори відбудуться 15 жовтня 2015 року.

Интересное

XX Всеукраїнський Фестиваль ДЮП впевнено крокує Житомирщиною | Новости Житомира

XX Всеукраїнський Фестиваль ДЮП впевнено крокує Житомирщиною