Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відкрито Квеструм «60 minutes!» Спробуй нову розвагу! — Новости Житомира

У Житомирі відкрито Квеструм «60 minutes!» Спробуй нову розвагу! — Новости Житомира

У Житомирі відкрито Квеструм «60 minutes!» Спробуй нову розвагу!  
Квест у реальності (ескейпквест, квеструм) «60minutes» – це новий вид розваг: вийти з кімнати за 60 хвилин, використовуючи кмітливість і логічне мислення.
Щойно учасники переступають поріг квеструму, їм розповідають історію Злодія, який переховується у нашому місті відвід служб міжнародної безпеки. Отримавши завдання, Ваша команда опиняється у вирі цікавих завдань, замків і підказок, які допоможуть вибратися з приміщення.
У квеструмзапрошують усіх охочихвіком від 14-15 років. Інших вікових обмежень не існує.Квести будуть однаково цікавими і підліткам, і молоді, і активним учасникам за п’ятдесят.
Ігри прекрасно підійдуть для зміцнення командного духу, тому будуть гідною розвагою для друзів і співробітників компаній.
А подарунковий сертифікат в квеструм стане оригінальним подарунком на будь-яке свято!
Коштує таке задоволення250 гривеньз команди. Мінімальна кількість гравців – 2, максимальна –4особи.Потрапити уквеструм «60minutes», який розташований за адресою м.Житомир, вул. Рильського 9, оф. 506, можна за попереднім записом за телефонами: 067-41-00-282, 096-945-22-48, 063-160-88-51 або у соціальній мережі
Фото команд, які вже вибралися з кімнати.
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"