Последние новости
Главная / Новости / Житомирське повітря не забруднене через пожежі в екосистемах — Новости Житомира

Житомирське повітря не забруднене через пожежі в екосистемах — Новости Житомира

Житомирське повітря не забруднене через пожежі в екосистемах
Житомирське повітря не забруднене через пожежі в екосистемах Сьогодні, 14:06 Фахівці Держсанепідслужби 26 серпня з дійснили дослідження повітря в обласному центрі в районі вул. Перемоги, 92; пров. 6-й Щорса,6; вул. Байка,7; вул. Гагаріна, 55 з метою вивчення можливого впливу пожеж на стан здоров’я населення, що сталися на території Житомирської області внаслідок загоряння сухої трави та торф’яників.
Результати лабораторних досліджень доводять, що концентрації азоту діоксиду, сірчистого ангідриду, вуглецю оксиду та сажі в атмосферному повітрі у вказаних точках визначалися в межах значно менших ніж гранично-допустимі концентрації.
Також фахівцями ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» проводиться моніторинг радіаційного фону міста. У період з 25.08.2015р. по 27.08.2015р. показники гама-фону визначалися в межах допустимих значень (10-16 мкР/год при допустимому рівні 25 мкР/год), що відповідає природному радіаційному фону м.Житомира і не відрізняється від показників попередніх досліджень.
У Держсанепідслужбі запевняють, що ситуація щодо стану забруднення атмосферного повітря та радіаційного фону знаходиться на постійному контролі.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"