Последние новости
Главная / Новости / Житомирське повітря не забруднене через пожежі в екосистемах — Новости Житомира

Житомирське повітря не забруднене через пожежі в екосистемах — Новости Житомира

Житомирське повітря не забруднене через пожежі в екосистемах
Житомирське повітря не забруднене через пожежі в екосистемах Сьогодні, 14:06 Фахівці Держсанепідслужби 26 серпня з дійснили дослідження повітря в обласному центрі в районі вул. Перемоги, 92; пров. 6-й Щорса,6; вул. Байка,7; вул. Гагаріна, 55 з метою вивчення можливого впливу пожеж на стан здоров’я населення, що сталися на території Житомирської області внаслідок загоряння сухої трави та торф’яників.
Результати лабораторних досліджень доводять, що концентрації азоту діоксиду, сірчистого ангідриду, вуглецю оксиду та сажі в атмосферному повітрі у вказаних точках визначалися в межах значно менших ніж гранично-допустимі концентрації.
Також фахівцями ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» проводиться моніторинг радіаційного фону міста. У період з 25.08.2015р. по 27.08.2015р. показники гама-фону визначалися в межах допустимих значень (10-16 мкР/год при допустимому рівні 25 мкР/год), що відповідає природному радіаційному фону м.Житомира і не відрізняється від показників попередніх досліджень.
У Держсанепідслужбі запевняють, що ситуація щодо стану забруднення атмосферного повітря та радіаційного фону знаходиться на постійному контролі.

Интересное

XX Всеукраїнський Фестиваль ДЮП впевнено крокує Житомирщиною | Новости Житомира

XX Всеукраїнський Фестиваль ДЮП впевнено крокує Житомирщиною