Последние новости
Главная / Новости / РПЛ Житомира розробить новий бренд-бук міста та проведе Wi Fi на нові спортмайданчики — Новости Житомира

РПЛ Житомира розробить новий бренд-бук міста та проведе Wi Fi на нові спортмайданчики — Новости Житомира

РПЛ Житомира розробить новий бренд-бук міста та проведе Wi Fi на нові спортмайданчики  
Вчора в міському осередку Радикальної партії Олега Ляшко відбулося фінальне обговорення програми партії на місцеві вибори.
Програма називатиметься «Безпечний та сучасний Житомир – для житомирян та гостей міста!» І охоплюватиме п’ять основних напрямків – створення нового іміджу міста, покращення комунальної сфери (це найбільш великий розділ), розділ для молоді, соціальний та економічний напрямок.
Місцяни-радикали планують створити зелений коридор для інвестицій в Житомир, здійснити справжню революцію в комунальній сфері – від утеплення фасадів і встановлення пластикових труб в водогоні до соціальних сушок для прання і мережі соціальних бюветів. Для молоді планують побудувати нові спортивні майданчики із мережею Wi Fi. Для людей із обмеженими потребами – адаптувати міський транспорт, для малозабезпечених – створити соціальні магазини, наділяти землею ветеранів АТО в межах Житомира, планують організувати регулярний аудит цін на послуги ЖКГ.
На зустрічі були присутні члени виборчого списку в міськраду, відомі в Житомирі люди – меценат Олександр Ракович, начальник відділення Укрексімбанк Сергій Лопушанський, Перший Проректор Житомирського державного технологічного університету Оксана Олійник, Заступник директора ТОВ ТК «Полісся Продукт» Віктор Потоцький, журналіст Ірина Ярмоленко.
Нагадаємо, що в списку радикалів немає жодного діючого депутата або колишнього регіонала, саме тому РПЛ переконана, що нові обличчя у владі приведуть до радикальних змін у місті!
Пресс-служба ЖТО РПЛ

Интересное

Етапи відбору кандидатів до нової поліції в Житомирі — Новости Житомира

Етапи відбору кандидатів до нової поліції в Житомирі Сьогодні, 16:16 2 по 23 жовтня усі бажаючі мають можливість подати заявку для участі у конкурсному відборі до патрульної служби у м. Житомирі. Це можна зробити особисто у приміщенні облмуздрамтеатру (майдан Соборний, 6) щодня (крім вихідних) з 9.00 до 18.00 год або через онлайн-анкету на сайті www.mvs.gov.ua.