Последние новости
Главная / Новости / Бердичівські військовослужбовці отримали дипломи від НАТО — Новости Житомира

Бердичівські військовослужбовці отримали дипломи від НАТО — Новости Житомира

Бердичівські військовослужбовці отримали дипломи від НАТО
Бердичівські військовослужбовці отримали дипломи від НАТО Сьогодні, 12:37 У військовій частині – польова пошта В3231 відбулося вручення дипломів військовослужбовцям, які пройшли курси перекваліфікації від Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації Хмельницького національного університету за програмою НАТО «Партнерство заради миру».
«Програма НАТО-Україна працює уже понад 10 років… Вона направлена на перепідготовку офіцерів запасу, які уже звільнені чи планують звільнитися, з метою забезпечення їх соціальної адаптації після закінчення служби», – говорить менеджер із перепідготовки Хмельницького центру перепідготовки Віталій Леонідович. За його словами, подібні курси на території України проводяться регулярно. Готують за рядом технічних і економічних спеціальностей: менеджмент, облік і аудит, маркетинг, дизайн, радіоелектронні апарати та інші. Працюють за кошти різних цивільних бюджетів, які фінансуються за рахунок НАТО.

Интересное

Етапи відбору кандидатів до нової поліції в Житомирі — Новости Житомира

Етапи відбору кандидатів до нової поліції в Житомирі Сьогодні, 16:16 2 по 23 жовтня усі бажаючі мають можливість подати заявку для участі у конкурсному відборі до патрульної служби у м. Житомирі. Це можна зробити особисто у приміщенні облмуздрамтеатру (майдан Соборний, 6) щодня (крім вихідних) з 9.00 до 18.00 год або через онлайн-анкету на сайті www.mvs.gov.ua.