Последние новости
Главная / Новости / Бердичівські військовослужбовці отримали дипломи від НАТО — Новости Житомира

Бердичівські військовослужбовці отримали дипломи від НАТО — Новости Житомира

Бердичівські військовослужбовці отримали дипломи від НАТО
Бердичівські військовослужбовці отримали дипломи від НАТО Сьогодні, 12:37 У військовій частині – польова пошта В3231 відбулося вручення дипломів військовослужбовцям, які пройшли курси перекваліфікації від Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації Хмельницького національного університету за програмою НАТО «Партнерство заради миру».
«Програма НАТО-Україна працює уже понад 10 років… Вона направлена на перепідготовку офіцерів запасу, які уже звільнені чи планують звільнитися, з метою забезпечення їх соціальної адаптації після закінчення служби», – говорить менеджер із перепідготовки Хмельницького центру перепідготовки Віталій Леонідович. За його словами, подібні курси на території України проводяться регулярно. Готують за рядом технічних і економічних спеціальностей: менеджмент, облік і аудит, маркетинг, дизайн, радіоелектронні апарати та інші. Працюють за кошти різних цивільних бюджетів, які фінансуються за рахунок НАТО.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"