Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни можуть подати петицію президенту, але для її розгляду потрібно зібрати 25 тисяч підписів — Новости Житомира

Житомиряни можуть подати петицію президенту, але для її розгляду потрібно зібрати 25 тисяч підписів — Новости Житомира

Житомиряни можуть подати петицію президенту, але для її розгляду потрібно зібрати 25 тисяч підписів
28 серпня 2015 року Петро Порошенко підписав указ про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Президентові України.
«Цей Порядок відповідно до статті 23_1 Закону України «Про звернення громадян» визначає порядок розгляду електронної петиції, адресованої Президентові України, на підтримку якої зібрано не менш як 25 000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня її оприлюднення (далі – електронна петиція). Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду. Забезпечення розгляду електронної петиції покладається на Адміністрацію Президента України», – йдеться у документі, опублікованому на сайті президента.
У триденний строк після набрання необхідної кількості підписів на підтримку електронної петиції або після отримання електронної петиції від громадського об’єднання Адміністрація президента створює у разі потреби робочу групу для опрацювання порушених в електронній петиції питань із залученням до складу такої групи представників заінтересованих органів, а також представників інститутів громадянського суспільства, експертів, фахівців та інших осіб.
Лише в перший день роботи сервісу було подано 57 петицій. Зараз їх вже кілька сотень.
Станом на ранок 31 серпня лідером є звернення від ВГО «Українська асоціація власників зброї» щодо законодавчого затвердження права громадян України на захист – за це підписалися вже більше 11 тисяч людей.
Перші петиції на сайті президента
Останні зареєстровані станом на 11.00 31 серпня

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"