Последние новости
Главная / Новости / В одному з дворів Житомира дитячий майданчик встановили під лінією електропередачі — Новости Житомира

В одному з дворів Житомира дитячий майданчик встановили під лінією електропередачі — Новости Житомира

В одному з дворів Житомира дитячий майданчик встановили під лінією електропередачі
Новий дитячий майданчик, який встановили у подвір’ї на вулиці Бердичівський небезпечний для дітей – впевнений місцевий мешканець Ілля Стронговський. Він каже: кілька днів тому працівники ЖЕКу нашвидкуруч почали встановлювати майданчик без належної підготовки території, до того ж розмістили його прямо під лінією електропередачі.
«Там проходить лінія електропередачі. Я вже подзвонив у РЕМ, там пообіцяли відреагувати. Якщо реакції не буде, то будемо звертатися і до міськадміністрації, щоб зреагували, тому що це неподобство», – каже Ілля Стронговський.
Ілля Стронговський додає: неподалік у подвір’ї вже є дитячий майданчик, яким багато років опікуються місцеві жителі, а цей з’явився саме напередодні виборів.
«Я знаю, що його багато років підремонтовують самі мешканці цих будинків, де граються всі малі діти. Навіщо влаштовувати ще один в двох кроках? Ну зрозуміло, що його під вибори ставлять. Його ставлять не надійно, тому що я підозрюю, що після виборів його так само зберуть і вивезуть», – розповідає Ілля Стронговський.
У ЖРЭПу № 16 кажуть: до виборів майданчик не має жодного відношення, його встановили за кошти міського бюджету. З документації на встановлений майданчик у ЖЕКу змогли надати тільки інструкції з експлуатації окремих його елементів, а щодо безпечності встановлення конструкції під лінією електропередачі послалися на міський РЕМ, кажуть: кабель прокладено до окремої квартири, і його характеристик не знають.
У «Житомиробленерго» від цієї електричної лінії також відхрестилися, кажуть: кабель прокладено від їх трансформаторної підстанції, але за саму лінію «Житомиробленерго» відповідальності не несе:
«Це не наша лінія, як ми можемо її коментувати? Якби була наша лінія – будь ласка. А ця лінія у нас до ТП, тобто ТП наша, а ось від нього лінія пішла не наша. У нас розділення балансової належності знаходиться на самій ТП. Тобто, за ТП ми відповідаємо, а за цю лінію – ні, це лінія юридичної особи», – повідомила телефоном прес-секретар ПАТ «Житомиробленерго» Людмила Камерон.
У інспекції Держенергонагляду в Житомирській області кажуть: і місцевий ЖЕК, і «Житомиробленерго» обов’язково повинні володіти інформацією про лінії індивідуального електропостачання, а відповідно і їх технічними характеристиками.
«Ви зрозумійте: прийшов представник ЖЕКу і дивиться: у нього якісь дроти, кабелі у будинок заходять про які він не знає. Це наражає на небезпеку навіть весь обслуговуючий персонал. Назвали адресу, підняли договір, сказали хто власник, яка документація, коли укладався договір, коли було підключення. В разі якщо нічого не існує, тоді йде крадіжка, тоді «Обленерго», чи РЕМ повинні реагувати на те, що в них безоблікове споживання електричної енергії», – розповідає виконуючий обов’язки начальника інспекції Держенергонагляду у Житомирській області Олександр Коваленко.
Для того, щоб дізнатися чи безпечно встановлено дитячий майданчик, ми звернулися з інформаційним запитом до інспекції Держенергонагляду в Житомирській області. Працівники ЖЕКу запевняють: якщо виявиться, що майданчик встановлено з порушеннями, за кілька днів перенесуть його у інше місце.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"