Последние новости
Главная / Новости / У райцентрі Житомирської області на школі відкрили меморіальні дошки одразу двом героям — Новости Житомира

У райцентрі Житомирської області на школі відкрили меморіальні дошки одразу двом героям — Новости Житомира

У райцентрі Житомирської області на школі відкрили меморіальні дошки одразу двом героям
1 вересня після урочистостей з нагоди Дня знань у Ємільчинській ЗОШ №1 Житомирської області відкрили меморіальні дошки загиблим учасника АТО.
Про це йдеться у повідомленні на сайті районної газети
«Присвячені вони двом випускникам цього навчального закладу, що загинули в АТО – Юрію Макарчуку та Сергію Сагану. Розповіді про молодих хлопців, їхню відвагу торкнули серце кожного з гостей та присутніх школярів, у очах багатьох стояли сльози», – йдеться у повідомленні.
Юрій Макарчук народився 21 червня 1992 року в родині військовослужбовця. Був сержантом 30-ї окремої механізованої бригади м. Новоград-Волинського. 19 березня 2014 року призваний в ряди ЗСУ. Він стояв на блок постах у Миколаївській та Запоріжській областях. На початку серпня вирушив в зону АТО у Донецьку область. Зник 08 серпня 2014 року в ході ударно-пошукових дій БТГр бригади в районі Маринівки Донецької області на пункті пропуску Маринівка-Куйбишево. Був захоронений як тимчасово невпізнаний захисник України на Алеї слави Краснопільського кладовища м. Дніпропетровська. Упізнаний за експертизою ДНК. Перезахоронений 19 березня 2015 року на кладовищі в смт. Ємільчине Житомирської області. Указом Президента України від 15 травня 2015 року № 270 Юрій Валентинович Макарчук нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ст. (посмертно). Нагороду вручено 01 липня 2015 року сім’ї загиблого.
Сергій Саган народився 15 грудня 1982 року смт. Ємільчине Житомирської області. 19 березня 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Був сержантом 30-ї механізованої бригади. Загинув 17 лютого 2015 року під Дебальцеве під час артилерійського обстрілу.
Фото з сайту газети «Народна Трибуна»

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"