Последние новости
Главная / Новости / Відзавтра в Україні почнуть діяти нові ціни на алкоголь — Новости Житомира

Відзавтра в Україні почнуть діяти нові ціни на алкоголь — Новости Житомира

Відзавтра в Україні почнуть діяти нові ціни на алкоголь
Відзавтра в Україні почнуть діяти нові ціни на алкоголь Сьогодні, 10:08 Від 1 вересня в Україні почнуть діяти нові ціни на алкогольну продукцію, пляшка горілки коштуватиме мінімум 55 гривень.
Примітно, що це буде другий етап подорожчання мінімальних оптово-роздрібних цін на горілчані вироби. Перше підвищення відбулося 11 липня.
Тоді рішення про підняття вартості ухвалили, враховуючи інфляцію та падіння гривні. За словами виробників, наразі ціни зростуть через те, що вони не відповідають витратам на виробництво та торгівлю алкоголем. Окрім того, ухвалені зміни стосуватимуться також коньяку, віскі, ігристого та звичайного вина.
Відтак мінімальна оптова ціна на горілку і лікеро-горілчані вироби за 1 літр 100% спирту зросте до майже 160 гривень, мінімальна роздрібна ціна до майже 250 гривень.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"