Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі віряни відзначили Успіння Пресвятої Богородиці. — Новости Житомира

У Житомирі віряни відзначили Успіння Пресвятої Богородиці. — Новости Житомира

У Житомирі віряни відзначили Успіння Пресвятої Богородиці.
28 серпня 2015 року Свята Православна Церква відзначила величне і одне з двунадесятих свят – Успіння Пресвятої Богородиці.
Напередодні, у четвер ввечері, Всенічне бдіння з чином благословення хлібів у нашому храмі очолив Архієпископ Житомирський і Овруцький Ізяслав. Його Високопреосвященству співслужили настоятель собору протоієрей Богдан Бойко та духовенство собору. На ранній Архієпископ Ізяслав разом зі священнослужителями собору здійснили чин винесення Плащаниці Пресвятої Богородиці, до якої у колінних молитвах звернулись численні віряни.
У день свята було звершено Божественну Літургію, яку очолив Архієпископ Житомирський і Овруцький Ізяслав. Владиці співслужили протоієрей Валерій Корзун та духовенство собору. Під час Літургії храм був наповнений чисельними вірянами, велика частина яких сподобилися долучитися до Таїнства Причастя Святих Таїн Христових.
Зі словом проповіді до парафіян звернувся настоятель собору протоієрей Богдан Бойко, який підкреслив важливість щирої, душевної молитви до Божої Матері у непрості часи, які зараз переживає український народ та наша Батьківщина під час неоголошеної війни.
Пресвята Богородиця є Всесильною Заступницею усього роду християнського. Силу Своїх молитов перед Улюбленим Сином Своїм і Господом нашим Ісусом Христом Вона неодноразово показала через безліч чудотворних ікон, які є матеріальними свідками ЇЇ небесного покровительства та допомоги усім християнам, які звертаються до Неї із сердечними молитвами.
Улюблені у Христі брати і сестри, будемо і ми не тільки шанувати і оспівувати Пресвяту Богородицю, а й слізно благати Божу Матір, щоб Вона Своїми Святими молитвами допомогла нам звільнитися від нашестя ворогів та чужинців, встановити мир в Україні і дарувала добро, спокій та любов християнську у серце кожного з нас! Пресвятая Богородице, заступи і спаси нас грішних!

Интересное

Етапи відбору кандидатів до нової поліції в Житомирі — Новости Житомира

Етапи відбору кандидатів до нової поліції в Житомирі Сьогодні, 16:16 2 по 23 жовтня усі бажаючі мають можливість подати заявку для участі у конкурсному відборі до патрульної служби у м. Житомирі. Це можна зробити особисто у приміщенні облмуздрамтеатру (майдан Соборний, 6) щодня (крім вихідних) з 9.00 до 18.00 год або через онлайн-анкету на сайті www.mvs.gov.ua.