Последние новости
Главная / Новости / У мережі обговорюють сумку першої леді за майже півмільйона гривень — Новости Житомира

У мережі обговорюють сумку першої леді за майже півмільйона гривень — Новости Житомира

У мережі обговорюють сумку першої леді за майже півмільйона гривень
У мережі обговорюють сумку першої леді за майже півмільйона гривень Сьогодні, 14:05 Сумка, з якою перша леді Марина Порошенко з’явилася на вечорі з нагоди 50-річчя прем’єри фільму “Тіні забутих предків”, сколихнула мережу. Адже подібний аксесуар від бренду “Fendi” з крокодилячої шкіри коштує до 20-ти тисяч доларів. Модель “Croc Peecaboo Mini Bag” потрапила до списку найдорожчих сумок осені 2014-го року.
Перша леді засвітила сумку, яка породила суперечки у мережі
Імовірно, це оригінал “Fendi” з крокодилячої шкіри. Або якісна репліка…
У 2014-му році така сумка коштувала близько 430 тисяч гривень
Дехто з користувачів соцмережі обурився тим, що інформація про ціну подібної сумочки – брехня. Мовляв, середня сумка від “Fendi” коштує максимум 2-4 тисячі євро.
Але більшість “стурбованих” репутацією першої леді не враховують той факт, що її аксесуар, якщо це не підробка і не копія, зроблений з крокодилячої шкіри. А це автоматично збільшує його ціну.
Так, у мережі можна знайти розцінки подібних сумок на вересень 2015-го року.
Можна знайти подібну сумочку за 14 тисяч євро, щоправда, вже продану
Звісно, у мережі можна знайти подібну сумку за 50-300 доларів. Але навряд чи дружина президента-мільярдера Порошенка носить китайську підробку.
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"