Последние новости
Главная / Новости / Підліток з Житомирщини Сергій Заїка отримає звання «Герой-рятувальник року 2015» — Новости Житомира

Підліток з Житомирщини Сергій Заїка отримає звання «Герой-рятувальник року 2015» — Новости Житомира

Підліток з Житомирщини Сергій Заїка отримає звання «Герой-рятувальник року 2015»
«Запобігти. Врятувати. Допомогти.» – саме цей девіз є життєвим кредо всіх, хто працює в лавах Державної служби України з надзвичайних ситуацій. І це не просто гучні слова – це саме життя, щоденна робота і ризик. 17 вересня ці сильні і відважні люди відзначають своє професійне свято.
На Житомирщині на захисті населення і територій від пожеж та інших надзвичайних подій стоять бійці пожежно-рятувальної служби, яку утворює Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області з його складовими підрозділами. Щороку за сигналом «тривога» здійснюється понад п’яти тисяч виїздів на ліквідацію пожеж, надзвичайних подій та проведення інших аварійно-рятувальних заходів. Рятувальна служба Житомирщини має сильні історичні корені, які беруть початок від громадських пожежних команд що вступали у двобій з вогнем, ліквідовуючи нищівні пожежі минулих століть. Крізь роки та покоління в діяльності служби залишається найголовніше – все для людей та заради їх безпеки. Ці слова щодня на практиці доводять сучасні рятувальники.
З нагоди Дня рятівника 17 вересня в Управлінні ДСНС України в Житомирській області відбудуться урочисті заходи.До речі, цього року підліток з нашої області Сергій Заїка завтра отримає звання “Герой-рятувальник року 2015”. Ще двоє наших земляків за порятунок життя людини будуть нагородженні правами начальника Управління ДСНС в області та голови обласної організації Добровільного пожежого товаривства.

Интересное

Етапи відбору кандидатів до нової поліції в Житомирі — Новости Житомира

Етапи відбору кандидатів до нової поліції в Житомирі Сьогодні, 16:16 2 по 23 жовтня усі бажаючі мають можливість подати заявку для участі у конкурсному відборі до патрульної служби у м. Житомирі. Це можна зробити особисто у приміщенні облмуздрамтеатру (майдан Соборний, 6) щодня (крім вихідних) з 9.00 до 18.00 год або через онлайн-анкету на сайті www.mvs.gov.ua.