Последние новости
Главная / Новости / Наталія Чиж передала школярам канцтовари, зібрані житомирянами у рамках міської акції — Новости Житомира

Наталія Чиж передала школярам канцтовари, зібрані житомирянами у рамках міської акції — Новости Житомира

Наталія Чиж передала школярам канцтовари, зібрані житомирянами у рамках міської акції
Напередодні 1-го вересня лідер “Об’єднання “Самопоміч” у Житомирі Наталія Чиж передала канцтовари, які були зібрані в рамках акції “Збери портфель товаришу”.
У канцелярських магазинах міста поставили скриньки, в яких можна було залишити придбані житомирянами канцтовари.
Перед початком навчального року ці канцтовари передали сім’ям, які звернулися за допомогою.
Родини житомирян, які звернулися за допомогою в «Об’єднання «Самопоміч» з проханням допомогти зібрати дитину до школи – у своїй більшості багатодітні й мають фінансові труднощі.
“Більшість людей, які прийшли до нас – це багатодітні сім’ї, де троє, п’ятеро, чи й більше дітей, є сім’ї загиблих бійців АТО. Зараз складний час, лише об’єднавшись ми зможемо рухатись вперед. Це маленька частина того, що ми можемо зробити для таких сімей разом з небайдужими житомирянами”, – говорить Наталія Чиж.

Интересное

Етапи відбору кандидатів до нової поліції в Житомирі — Новости Житомира

Етапи відбору кандидатів до нової поліції в Житомирі Сьогодні, 16:16 2 по 23 жовтня усі бажаючі мають можливість подати заявку для участі у конкурсному відборі до патрульної служби у м. Житомирі. Це можна зробити особисто у приміщенні облмуздрамтеатру (майдан Соборний, 6) щодня (крім вихідних) з 9.00 до 18.00 год або через онлайн-анкету на сайті www.mvs.gov.ua.