Последние новости
Главная / Новости / Наталія Чиж передала школярам канцтовари, зібрані житомирянами у рамках міської акції — Новости Житомира

Наталія Чиж передала школярам канцтовари, зібрані житомирянами у рамках міської акції — Новости Житомира

Наталія Чиж передала школярам канцтовари, зібрані житомирянами у рамках міської акції
Напередодні 1-го вересня лідер “Об’єднання “Самопоміч” у Житомирі Наталія Чиж передала канцтовари, які були зібрані в рамках акції “Збери портфель товаришу”.
У канцелярських магазинах міста поставили скриньки, в яких можна було залишити придбані житомирянами канцтовари.
Перед початком навчального року ці канцтовари передали сім’ям, які звернулися за допомогою.
Родини житомирян, які звернулися за допомогою в «Об’єднання «Самопоміч» з проханням допомогти зібрати дитину до школи – у своїй більшості багатодітні й мають фінансові труднощі.
“Більшість людей, які прийшли до нас – це багатодітні сім’ї, де троє, п’ятеро, чи й більше дітей, є сім’ї загиблих бійців АТО. Зараз складний час, лише об’єднавшись ми зможемо рухатись вперед. Це маленька частина того, що ми можемо зробити для таких сімей разом з небайдужими житомирянами”, – говорить Наталія Чиж.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"