Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області 10-річний хлопчик попав до реанімації після укусу змії — Новости Житомира

У Житомирській області 10-річний хлопчик попав до реанімації після укусу змії — Новости Житомира

У Житомирській області 10-річний хлопчик попав до реанімації після укусу змії
Кількість постраждалих від укусів змій у Житомирській області у цьому сезоні перевалило за десяток. Черговий випадок трапився 14 серпня – 10-річного мешканця села Діброва Олевського району вкусив плазун.
Як повідомляє управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації, дитина потрапила до реанімаційного відділення Олевської центральної районної лікарні.
Головний спеціаліст управління Микола Мінчук розповів нам, що у приймальному відділенні райлікарні йому лише повідомили, що хлопчика вже перевели з реанімації і його стан стабільний. Більш детальну інформацію дізнатися не вдалося.
«Змії самі на людину не нападають. Вони кусають, захищаючись, коли на них несподівано наступають, хапають рукою разом із травою, переслідують їх», – попереджають в управлінні.
Як повідомляв , 17 та 18 липня в Овруцькому районі Житомирської області до реанімаційного відділення районної лікарні , а 22 липня від укусу плазуна постраждала 39-річна жителька села Стара Котельня Андрушівського району.

Интересное

XX Всеукраїнський Фестиваль ДЮП впевнено крокує Житомирщиною | Новости Житомира

XX Всеукраїнський Фестиваль ДЮП впевнено крокує Житомирщиною