Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі стартує мистецький фестиваль “АрТерапія” — Новости Житомира

У Житомирі стартує мистецький фестиваль “АрТерапія” — Новости Житомира

У Житомирі стартує мистецький фестиваль “АрТерапія”
Вже другий рік поспіль житомирські активісти та волонтери проводять благодійний вестиваль “АрТерапія” метою якого є допомога онкохворій молоді. Зокрема організатори фестивалю планують зібрати кошти на придбання гамма-терапивтичного пристрою, який наразі коштує понад 4 млн. грн.
Минулоріч завдяки ряду заходів та івентів проведених організаторами “АрТерапії” вдалося зібрати лише 12,5 тис. грн. Тому цього року вони вирішили зробити нововведення – фіксована ціна відвідин фестивалю.
Тож вже 29 липня заходи фестивалю розпочнуться у чотирьох локаціях і триватимуть
до кінця місяця. Зокрема, у кінотеатрі “Жовтень”, на житомирян чекатиме безліч культурних, літературних та музичних івентів. Організатори запевняють – цікаво буде коожному! Житомиряни зможуть відвідати лаунж-зону, спробувати вуличної їжі та відвідати багато творчих заходів.
У рамках фестивалю працюватиме і дитяча локація де юні містяни зможуть насолодитися дитячою виставою “Попелюшка”, взяти участь у майстер-класах із приготування лимонадів, та навіть спробувати себе у ролі справжнього середньовічного лицаря, адже представники військово-історичного клубу “Коловрат” проводитимуть майстеркласи з бою на мечах. Не менш цікавою буде і зустріч з відомим ілюстратором та автором дитячих книжок Кузьком Кузякіним.
Музичну атмосферу “АрТерапії” створюватимуть різнотипні житомирські музичні гурти. Зокрема, 4Worlds, “Разом Ліпше”, “Retro21”, “Karr”, “Edgy Point” та “ОДН”.
Нововведенням цогорічноо заходу стане так звана ярмарка “Розбарахолювання”.
“У кожного з нас удома є речі, якими ми не користуємося, проте з ними важко попрощатись. Майже нові, хороші, ще точно колись стануть у пригоді. Ви приносите нам кльові речі, якими не користуєтесь, а ми робимо з них благодійний ярмарок”, – пояснили організатори.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"