Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині найбільше зросло виробництво свинини та граніту — Новости Житомира

На Житомирщині найбільше зросло виробництво свинини та граніту — Новости Житомира

На Житомирщині найбільше зросло виробництво свинини та граніту
На Житомирщині найбільше зросло виробництво свинини та граніту Сьогодні, 14:12 За підсумками 8 місяців цього року майже всі галузі промисловості демонструють зростання обсягів виробництва.
Якщо порівняти нинішній стан промисловості із січнем-серпнем минулого року, то найбільша динаміка спостерігається у виробництві м’яса свиней (205% до показників січня-серпня 2014 року), граніту (145,7%), ковбасних виробів (130%) та круп (117%).
Натомість значно менше в області виробляють постільної білизни (22% до минулорічних обсягів), колготок, шкарпеток та панчішно-шкарпеткових виробів (67%), а також вікон, рам і балконних дверей з деревини (83%).

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"