Последние новости
Главная / Новости / На посаду голови Житомирської обласної федерації футболу є 4 претендента — Новости Житомира

На посаду голови Житомирської обласної федерації футболу є 4 претендента — Новости Житомира

На посаду голови Житомирської обласної федерації футболу є 4 претендента
У п’ятницю, 4 вересня, в Житомирі має відбутися чергова звітно-виборча конференція Житомирської обласної федерації футболу.
Про це повідомляє .
Одне з головних питань порядку денного – перевибори голови організації, яку з 2011 року очолює президент СК «Легіон» Олександр Коцюбко.
За тиждень до виборів «Спортивний Житомир» дізнався у виконавчого директора ЖОФФ Олега Янчевського, хто претендує на крісло головного футболіста Житомирської області.
За словами Янчевського, є чотири кандидати, всі вони зареєстровані і допущені до виборів:
1.Олександр Коцюбко – діючий голова ЖОФФ (кандидатуру висунула Коростенська міська федерація футболу); 2. Віктор Радушинський – президент ФК «Ветерани Полісся» (кандидатуру висунула ДЮСШ «Полісся»); 3. Руслан Павлюк – голова Житомирської районної федерації футболу (кандидатуру висунула Бердичівська районна федерація футболу); 4. Леонід Українець – заступник голови ФСТ «Динамо» у Житомирській області (ФСТ «Динамо»).

Интересное

Етапи відбору кандидатів до нової поліції в Житомирі — Новости Житомира

Етапи відбору кандидатів до нової поліції в Житомирі Сьогодні, 16:16 2 по 23 жовтня усі бажаючі мають можливість подати заявку для участі у конкурсному відборі до патрульної служби у м. Житомирі. Це можна зробити особисто у приміщенні облмуздрамтеатру (майдан Соборний, 6) щодня (крім вихідних) з 9.00 до 18.00 год або через онлайн-анкету на сайті www.mvs.gov.ua.