Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни обіграли команду з Києва на баскетбольному турнірі — Новости Житомира

Житомиряни обіграли команду з Києва на баскетбольному турнірі — Новости Житомира

Житомиряни обіграли команду з Києва на баскетбольному турнірі
Відкритий міський турнір з баскетболу серед аматорських чоловічих команд, присвячений Дню народження Житомира,відбувся 12-13 вересня в спортивному залі ЖНАЕУ.
Вже в перший день БК «Житомир» і гості з Києва впевнено заявили про своє лідерство, обігравши зі значним відривом у рахунку своїх суперників. При цьому житомиряни показали високий клас гри. Особливо відзначилися Олександр Шепелєв зі своїми фірмовими слем-данками, які викликали захоплення увсіх глядачів. Загалом він приніс команді 29 очок за два дні.
Другий день турніру видався не менш цікавим та інтригуючим.
В матчі за третє місце у безкомпромісній боротьбі лише на останніх секундах команда ЖНАЕУ вирвала перемогу у баскетболістівз Коростеня. Завдяки зусиллям Олександра Ткаченка аграрії зуміли випередити гостей на 2 очки і стати бронзовим призером турніру
Ще запеклішою була боротьба у фіналі, де зустрічалися БК «Житомир» та київські «Бульдоги». У складі столичної команди були гравці з Вищої і Суперліги, які ні на мить не давали розслабитися господарям протягом всієї гри. Але зусиллями провідних гравців житомирян – Юрія Горенкова, Олександра Шепелєва та Івана Гусарова – вдалося сформувати відрив у 11 очок, який зберігався до 37-ї хвилини матчу. У цей момент кияни, скориставшись заміною провідної ігрової п’ятірки, спробувала переломити хід гри. Але тандем Ярославів (Пестова і Юдіна) зумів здолати останній натиск суперника і принести БК «Житомир» перемогу у турнірі.
Підсумки турніру:
1 місце – БК Житомир 2 місце – БК м.Києва 3 місце – БК ЖНАЕУ
Кращий гравець – Юрій Горенков
Кращий снайпер – Ярослав Бондар
Результати ігор
субота, 12 вересня БК «Житомир» – БК «Коростень» – 90:34 БК «Бульдоги» (Київ) – БК ЖНАЕУ (Житомир)- 68:29
неділя, 13 вересня БК ЖНАЕУ – БК «Коростень» – 50:48 БК «Житомир» – БК «Бульдоги» – 62:51

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"