Последние новости
Главная / Новости / Лідер БПП у парламенті Юрій Луценко вже анонсує масштабні обшуки у ветеранів АТО на Житомирщині? — Новости Житомира

Лідер БПП у парламенті Юрій Луценко вже анонсує масштабні обшуки у ветеранів АТО на Житомирщині? — Новости Житомира

Лідер БПП у парламенті Юрій Луценко вже анонсує масштабні обшуки у ветеранів АТО на Житомирщині?
Лідер БПП у парламенті Юрій Луценко вже анонсує масштабні обшуки у ветеранів АТО на Житомирщині? Сьогодні, 14:47 Міністерство внутрішніх справ України недопрацьовує у вирішенні проблеми вилучення великої кількості незаконної зброї у громадян. На цьому наголосив під час візиту до Рівного лідер Блоку Петра Порошенка у парламенті Юрій Луценко, передає УНН.
“Воно не поспішає створювати нову поліцію. Нам уже у вересні треба мати начальника національної поліції, а у жовтні — районні відділи поліції по всій Україні. Треба починати боротися з озброєною злочинністю, яка в кожній області створила дуже потужні озброєнні групи. Це потягне вилучення зброї у ветеранів АТО, інших громадян. Це вже другорядне завдання. Головне — прибрати активно діючі банди”, — зазначив політик.
Нагадаємо, в понеділок після закінчення голосування біля Верховної Ради виникли сутички між мітингувальниками і спецпризначенцями. В результаті чого постраждало понад 100 осіб, є загиблі.
А 31 серпня 2015 року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що затриманий під час заворушень під Верховною Радою “гранатометник” — свободівець із “Січі”.
Джерело статті: УНН

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"