Последние новости
Главная / Новости / Житомирських водіїв знову змусять проходити техогляд — Новости Житомира

Житомирських водіїв знову змусять проходити техогляд — Новости Житомира

Житомирських водіїв знову змусять проходити техогляд
Житомирських водіїв знову змусять проходити техогляд Сьогодні, 11:40 З 1 січня 2016 року в Україні можуть повернути обов’язковий техогляд транспортних засобів, скасований в 2011 році, як джерело корупції.
При відсутності обов’язкового техогляду автомобіліста неможливо проконтролювати на предмет сплати обов’язкового транспортного податку. Саме тому в уряді мають намір повернути техогляд і контролювати сплату податку на цьому етапі.
Проект про повернення ТО наразі проходить внутрішнє погодження у Міністерстві фінансів. Але є великі шанси, що процедуру таки повернуть, адже Україна зобов’язалася це зробити при підписанні Угоди про асоціацію з ЄС і приєднавшись до Директиви ЄС/40/2009 про загальний техогляд.
У країнах ЄС була домовленість, що авто до 5 років ТО не підлягатимуть, а контролювати сплату транспортного податку планують саме на такі автомобілі.
Крім того, раніше була домовленість, що ТО повернуть без участі МВС, а згідно з проектом ТО проводитимуть акредитовані СТО, але видавати талони і контролювати сплату транспортного збору хочуть доручити реєстраційним центрам МВС.
Джерело статті: Газета.ua

Интересное

XX Всеукраїнський Фестиваль ДЮП впевнено крокує Житомирщиною | Новости Житомира

XX Всеукраїнський Фестиваль ДЮП впевнено крокує Житомирщиною