Последние новости
Главная / Новости / У Бердичеві школярі передали для бійців АТО голубів миру — Новости Житомира

У Бердичеві школярі передали для бійців АТО голубів миру — Новости Житомира

У Бердичеві школярі передали для бійців АТО голубів миру
21 вересня, у День миру до військової частини – польова пошта В3231 завітали учні 2А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 з подарунками для бійців АТО.
Школярі разом зі своїми учителями виготовили для військовослужбовців, які зараз знаходяться у зоні АТО, паперових голубів миру. «Подібна акція проводиться не перший рік,» ‒ говорить класний керівник 2А класу Власюк Ірина Станіславівна, ‒ адже більшість батьків служить у військовій частині. На цей момент вони якраз знаходяться у зоні АТО. Ми усім їм бажаємо щасливого повернення додому і перемоги славної на славу Україні.»
З надією, що голуби стануть оберегами для військових, які виконують свій службовий обов’язок на Сході країни, щирі та емоційні побажання висловлювали і дітлахи.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"