Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни вважають, що легалізація зброї допоможе людям захиститися від злочинців — Новости Житомира

Житомиряни вважають, що легалізація зброї допоможе людям захиститися від злочинців — Новости Житомира

Житомиряни вважають, що легалізація зброї допоможе людям захиститися від злочинців
36 243 – саме стільки підписів зібрала електронна петиція про легалізацію вогнепальної зброї до Президента України. У ній Українська Асоціація Власників Зброї вимагає законодавчо затвердити право громадян України на захист. Це звернення розмістили 29 серпня 2015 року, і менш ніж за тиждень воно зібрало необхідні 25 000 підписів.
А як житомиряни ставляться до легалізації вогнепальної зброї в Україні, ми запитали у перехожих.
“Я вважаю, що це дуже погано. Тому що в кожної людини бувають різні випадки. Припустімо, хтось з кимось посварився. Я проти цього всього”, – каже житомирянин Олександр.
“Я позитивно ставлюся. Справа в тому, що у криміналу зброї і так повно, а ми не можемо захиститься нічим. Тому я пропоную легалізувати. Я за те, щоб легалізували, і я б придбав теж”, – розповідає житомирянин Петро.
“Я ставлюся до цього позитивно. Поясню чому: у Штатах ця практика вже проходить, але там є свої нюанси. Тобто, у людей є зброя і всі про це знають. І злочинність на порядок менша. Тобто, всі знають, що зброя доступно. Але нам для цього потрібна база, щоб проходити перевірку. Щоб було кілька етапів для отримання цієї зброї. Практика показує, що це дієвий спосіб для зменшення злочинності”, – переконаний житомирянин Олександр.
В Українській Асоціації Власників Зброї кажуть: кожен громадянин повинен мати право на захист.
“Сьогодні, коли потік нелегальної зброї в країні збільшується щодня, я вважаю і всі ми, Асоціація Власників Зброї, вважаємо, що якщо ми не легалізуємо це, то найближчим часом буде тільки гірше. Тобто, злочинець завжди знайде собі спосіб купити нелегальний “ствол”. Законослухняний громадянин повинен мати право і можливість придбати зброю для захисту себе і своїх близьких. Петиція наша називається “Про право на захист”. У першу чергу ми говоримо про захист себе”, – розповідає член Української Асоціації Власників Зброї Антон Фарб.
Майк Снаффер – громадянин США. Зі своїми колегами-журналістами у Житомир приїхав за програмою обміну. Він розповідає: попри те, що в США право володіти вогнепальною зброєю закріплене в Конституції, на кількість злочинів це суттєво не впливає.
“Я не думаю, що це якось впливає на кримінальну статистику, бо насправді невелика кількість людей має ліцензію, щоб носити з собою зброю. Але, напевно, у кожного з нас є якась історія з життя, коли людина, в якої була зброя, вона зупинила якесь пограбування або якийсь злочин. Але взагалі я не думаю, що це впливає на статистику”, – розповідає головний редактор телеканалу WSIL Майк Снаффер.
Володіння вогнепальною зброєю знизить рівень злочинності в Україні. В цьому переконаний депутат Житомирської міської ради Сергій Мірошніков, якого у липні цього року мало не пограбували біля під’їзду власного будинку.
“Як кажуть – бандитам дозвіл не потрібен, вони зброю знайдуть. Звичайно, якщо цей правопорушник буде знати, що в будь якій хаті, в яку він планує зайти, може так статись, що його будуть зустрічати зі зброєю – це кардинально змінює плани і настрої цього правопорушника”, – переконаний депутат Житомирської міської ради Сергій Мірошніков.
Чи буде легалізована вогнепальна зброя в Україні, стане відомо після розгляду петиції Президентом України Петром Порошенком.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"