Последние новости
Главная / Новости / Вночі на Житомирщині впіймали чергових копачів бурштину. Фото — Новости Житомира

Вночі на Житомирщині впіймали чергових копачів бурштину. Фото — Новости Житомира

Вночі на Житомирщині впіймали чергових копачів бурштину. Фото
Під час профілактичного рейду уночі 26 серпня, в одному з найвіддаленіших лісових масивів Олевського району Житомирщини, працівники міліції затримали трьох чоловіків, які займались незаконним видобутком бурштину.
Про це повідомляють в УМВС Житомирської області.
“Порушників виявили в одному з важкодоступних місць – довкола болотиста місцевість і потрапити туди непросто, особливо для нетутешніх. До того ж, копачі працювали уночі під світлом ліхтарів. На момент нашої появи була включена мотопомпа, яка відкачує воду з грунту, – розповів заступник начальника УПЗСЕ Дмитро Лазаренко. – Усе виявлене на місці події обладнання нами було вилучено та доставлено до райвідділу міліції.”
Чоловіків доставили до Олевського РВ для з’ясування всіх обставин. Усі вони, як було встановлено, є жителями району.
Нині вирішується питання про порушення за вказаним фактом кримінального провадження за ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. У рамках досудового розслідування будуть проведені подальші слідчо-розшукові заходи.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"