Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі США передали Україні військовий шпиталь на 3000 місць — Новости Житомира

У Житомирі США передали Україні військовий шпиталь на 3000 місць — Новости Житомира

У Житомирі США передали Україні військовий шпиталь на 3000 місць
У Житомирі США передали Україні військовий шпиталь на 3000 місць Сьогодні, 16:52 США передали Україні військово-польовий шпиталь вартістю 7,6 млн доларів.
Про це йдеться в повідомленніпосольства США в Україні.
Церемонія передачі відбулася у Житомирі за участю військового аташе посольства США в Україні полковника Керол Нортрап.
Від імені уряду України шпиталь прийняли директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковник Андрій Верба та заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослав Лагута.
Як наголошується в заяві дипломатичного відомства, шпиталь повинен “підвищити здатність України лікувати військових, поранених в ході триваючих операцій по захисту суверенної території України проти агресії з боку проросійських сепаратистів у східній Україні”.
Госпіталь спроектований так, що може забезпечити роботу 30 медичних працівників та догляд для 3000 військовослужбовців.
Він складається з 4 наметів, встановлюється протягом близько 24 годин, і може працювати в суворих умовах до 10 днів (до поповнення запасів).

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"