Последние новости
Главная / Новости / Житомирський губернатор Машковський поспілкувався з «активістами», які вимагали його звільнення — Новости Житомира

Житомирський губернатор Машковський поспілкувався з «активістами», які вимагали його звільнення — Новости Житомира

Житомирський губернатор Машковський поспілкувався з «активістами», які вимагали його звільнення
Губернатор Житомирської області Сергій Машковський вийшов до мітингувальників, які 18 серпня зібралися на майдані Корольова у Житомирі.
Близько півгодини Машковський спілкувався з представниками Громадської ради при Житомирській ОДА в оточенні «активістів». Періодично на адресу Машковського лунали вигуки «Ганьба!» та вимога написати заяву на звільнення.
«Винесемо вас, як виносили Рижука», – обіцяв член Громадської ради Андрій Федірко.
Голова обласної організації Радикальної партії Ілля Смичок пропонував зібрати у визначений день громаду Житомира і «ламати владу, як вони нас ламають».
Машковського також звинувачували у тому, що він не дозволив проводити заплановане Громадською радою обговорення кандидатури Максима Глушаниці на посаду начальника управління Держгеокадастру в приміщенні ОДА. Також лунали нарікання на велику кількість міліції і .
«Учора поступила інформація, що , тому організували перевірку», – пояснив Машковський.
Після того, як губернатор зайшов в адмінбудівлю, присутні заспівали гімн України і почали розходитись.
Детальніше дивіться незабаром в сюжеті на нашому сайті.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"