Последние новости
Главная / Новости / Житомирський губернатор Машковський поспілкувався з «активістами», які вимагали його звільнення — Новости Житомира

Житомирський губернатор Машковський поспілкувався з «активістами», які вимагали його звільнення — Новости Житомира

Житомирський губернатор Машковський поспілкувався з «активістами», які вимагали його звільнення
Губернатор Житомирської області Сергій Машковський вийшов до мітингувальників, які 18 серпня зібралися на майдані Корольова у Житомирі.
Близько півгодини Машковський спілкувався з представниками Громадської ради при Житомирській ОДА в оточенні «активістів». Періодично на адресу Машковського лунали вигуки «Ганьба!» та вимога написати заяву на звільнення.
«Винесемо вас, як виносили Рижука», – обіцяв член Громадської ради Андрій Федірко.
Голова обласної організації Радикальної партії Ілля Смичок пропонував зібрати у визначений день громаду Житомира і «ламати владу, як вони нас ламають».
Машковського також звинувачували у тому, що він не дозволив проводити заплановане Громадською радою обговорення кандидатури Максима Глушаниці на посаду начальника управління Держгеокадастру в приміщенні ОДА. Також лунали нарікання на велику кількість міліції і .
«Учора поступила інформація, що , тому організували перевірку», – пояснив Машковський.
Після того, як губернатор зайшов в адмінбудівлю, присутні заспівали гімн України і почали розходитись.
Детальніше дивіться незабаром в сюжеті на нашому сайті.

Интересное

У Житомирі в ботанічному саду виростили 40 сортів помідор — Новости Житомира

 У цьому році працівники ботанічного саду Житомирського агроуніверситету виростили близько 40 сортів помідорів, із них ряд рідкісних. Про це повідомляє сайт Житомирського національного агроекологічного університету. Зараз проводиться підготовка зібраного урожаю для отримання власного насіння помідор. Фото з сайту Житомирського національного агроекологічного університету Житомир.info По материалам http://www.zhitomir.info/