Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відкрився новий салон-магазин «Sniezka» — Новости Житомира

У Житомирі відкрився новий салон-магазин «Sniezka» — Новости Житомира

У Житомирі відкрився новий салон-магазин «Sniezka»  
У Житомирі відкрився новий салон-магазин «Śnieżka». Відтепер тут можна придбати увесь асортимент фірмової лакофарбової продукції групи компаній «Śnieżka», отримати фахову консультацію від персоналу, який пройшов попереднє навчання безпосередньо на підприємстві, а також скористатись послугами кольорувальної студії.
«Як одне із провідних на ринку підприємство дбає про забезпечення українських споживачів якісними лакофарбовими матеріалами і особливу увагу приділяє питанням якісного обслуговування своїх клієнтів. З цією метою відкриваємо фірмові салони «Снєжка» в Україні. Такі магазини функціонують вже у Костополі (Рівненська обл.) і місті Яворові (Львівська обл.). Відтепер фірмовий салон снєжка прийматиме відвідувачів і в місті Житомирі», – розповідає директор з маркетингу ТзОВ «Śnieżka-Україна» Оксана Кукурудз.
Окрім якісної продукції персонал нового салону-магазину «Śnieżka». може надати вичерпні консультації, які дозволять повністю задовольнити побажання клієнта.
«Хочу сказати, що в такому магазині має бути присутнім не тільки широкий асортимент. На сьогоднішній день кваліфікований персонал і наявність кольорувальної студії дає можливість людині прийти і отримати як інформацію, так і зразу придбати товар», – каже директор ТОВ “Рубін” Віталій Злочевський.
Житомиряни, які прийшли на відкриття салону-магазину «Śnieżka» розповідають: приємно вражені якістю та великим асортиментом продукції.
«Дуже важливо, що відкриваються такі магазини. Я так вважаю. Можна отримати інформацію, хорошу консультацію, і разом з тим я задоволена продукцією. Я ще раніше про неї чула і використовувала, а зараз ще більше з’явилось: і палітра різноманітна кольорів, і якість подивіться наскільки покращується», – переконана житомирянка Світлана Лех.
Житомиряни можуть відвідати новий салон-магазин «Śnieżka» за адресою вулиця Щорса, 63.
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"