Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відкрився новий салон-магазин «Sniezka» — Новости Житомира

У Житомирі відкрився новий салон-магазин «Sniezka» — Новости Житомира

У Житомирі відкрився новий салон-магазин «Sniezka»  
У Житомирі відкрився новий салон-магазин «Śnieżka». Відтепер тут можна придбати увесь асортимент фірмової лакофарбової продукції групи компаній «Śnieżka», отримати фахову консультацію від персоналу, який пройшов попереднє навчання безпосередньо на підприємстві, а також скористатись послугами кольорувальної студії.
«Як одне із провідних на ринку підприємство дбає про забезпечення українських споживачів якісними лакофарбовими матеріалами і особливу увагу приділяє питанням якісного обслуговування своїх клієнтів. З цією метою відкриваємо фірмові салони «Снєжка» в Україні. Такі магазини функціонують вже у Костополі (Рівненська обл.) і місті Яворові (Львівська обл.). Відтепер фірмовий салон снєжка прийматиме відвідувачів і в місті Житомирі», – розповідає директор з маркетингу ТзОВ «Śnieżka-Україна» Оксана Кукурудз.
Окрім якісної продукції персонал нового салону-магазину «Śnieżka». може надати вичерпні консультації, які дозволять повністю задовольнити побажання клієнта.
«Хочу сказати, що в такому магазині має бути присутнім не тільки широкий асортимент. На сьогоднішній день кваліфікований персонал і наявність кольорувальної студії дає можливість людині прийти і отримати як інформацію, так і зразу придбати товар», – каже директор ТОВ “Рубін” Віталій Злочевський.
Житомиряни, які прийшли на відкриття салону-магазину «Śnieżka» розповідають: приємно вражені якістю та великим асортиментом продукції.
«Дуже важливо, що відкриваються такі магазини. Я так вважаю. Можна отримати інформацію, хорошу консультацію, і разом з тим я задоволена продукцією. Я ще раніше про неї чула і використовувала, а зараз ще більше з’явилось: і палітра різноманітна кольорів, і якість подивіться наскільки покращується», – переконана житомирянка Світлана Лех.
Житомиряни можуть відвідати новий салон-магазин «Śnieżka» за адресою вулиця Щорса, 63.
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>

Интересное

У Житомирі в ботанічному саду виростили 40 сортів помідор — Новости Житомира

 У цьому році працівники ботанічного саду Житомирського агроуніверситету виростили близько 40 сортів помідорів, із них ряд рідкісних. Про це повідомляє сайт Житомирського національного агроекологічного університету. Зараз проводиться підготовка зібраного урожаю для отримання власного насіння помідор. Фото з сайту Житомирського національного агроекологічного університету Житомир.info По материалам http://www.zhitomir.info/