Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі мама пятимісячної дівчинки потребує термінової допомоги — Новости Житомира

У Житомирі мама пятимісячної дівчинки потребує термінової допомоги — Новости Житомира

У Житомирі мама п’ятимісячної дівчинки потребує термінової допомоги
У Житомирі мама п’ятимісячної дівчинки потребує термінової допомоги Сьогодні, 15:40 Житомирянка Світлана Павлюк терміново потребує допомоги. Тиждень тому у 22-річної жінки раптово погіршився стан здоров’я. Після обстеження у неї виявили пухлину на судині у правій скроні.
“Все сталося не очікувано. Ще зранку ми з нею спілкувалися, вона почувалася нормально, збиралася гуляти зі своєю 5-ти місячною донькою і раптом стався напад. Житомирські лікарі діагностували пухлину у голові та порадили оперуватися в Києві”, – розповіла її подруга Катерина Базилівська.
Після закінчення школи Світлана приїхала до Житомира навчатися у Навчально-науковому інституті іноземної філології Житомирського державного університету. По закінченню – вийшла заміж та народила дівчинку Карину. Проблем зі здоров’ям раніше в неї не було. Друзі розповідають, що Світлана має дуже добру вдачу та завжди всім допомагає.
“Вона звичайна людина, але їй притаманні не звичайні в нас час риси. На неї завжди можна покластися, вона завжди допоможе, підтримає. Світлана дуже любить дітей, і хоче мати ще хоча б одну дитину”, – розповіла Катерина Базилівська.
На думку лікарів, пухлину спровокували нещодавні пологи. Операцію призначили у Інституті нейрохірургії імені академіка А. П. Ромоданова НАМН України на 3 жовтня. Після операції лікарі зможуть визначити, чи злоякісна пухлина. Якщо виявиться, що пухлина все ж злоякісна, додатково знадобиться хіміотерапія. На операцію потрібно 15 тис. грн. Післяопераційне перебування молодої мами у лікарні коштуватиме близько 2 тис. грн/доба. Для родини Павлюк це великі суми.
Бажаючі допомогти молодій мамі подолати хворобу можуть перерахувати посильну суму коштів на її особисту картку ПриватБанку 4149 4978 4065 4430 Павлюк Світлана Сергієвна. Контактний телефон чоловіка 0934083148 Максим Павлюк.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"