Последние новости
Главная / Новости / У Бердичеві 17 депутатів міськради написали заяви на вихід із фракції «Батьківщина», кажуть до такого кроку їх ніхто не змушував — Новости Житомира

У Бердичеві 17 депутатів міськради написали заяви на вихід із фракції «Батьківщина», кажуть до такого кроку їх ніхто не змушував — Новости Житомира

У Бердичеві 17 депутатів міськради написали заяви на вихід із фракції «Батьківщина», кажуть до такого кроку їх ніхто не змушував
7 вересня у Бердичеві на позачерговій сесії секретарем міської ради було оголошено повідомлення про те, що у раді більше не існує фракції «Батьківщина».
За словами голови партійної організації ВО «Батьківщина» Олексія Ястремського, вихід не лише із фракції, але й з партії та відмову балотуватися у міську раду написали всі депутати політичної сили у місті.
«Це справа кожного із партійців. До такого кроку їх ніхто не змушував», – сказав у телефонній розмові Олексій Ястремський.
Всього з партії вийшло 17 депутатів Бердичівської міськради.
Своє рішення депутати пов’язують із грубим втручанням у діяльність міської партійної організації ВО «Батьківщина» з боку нового керівництва обласної партійної організації та порушення демократичних основ у діяльності партійної організації, через недовіру до існуючого складу міської партійної організації, шляхом повідомлення про непогодження виборчого списку кандидатів у депутати міської ради від міської організації ВО 2Батьківщина», через раптову зміну керівника міської партійної організації Олексія Ястремського, втрати довіри до обласного керівництва партійної організації, заявляю про вихід з фракції ВО «Батьківщина» у Бердичівській міській раді та вихід з партії ВО «Батьківщина».
На своїй сторінці у Фейсбук депутат Бердичівської міської ради від «Батьківщини» написав: «Бердичівська «Батьківщина» зрадила! А ось «Батьківщина» в загальнодержавному масштабі…»

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"