Последние новости
Главная / Новости / Завтра у Житомирі освячуватимуть яблука — Новости Житомира

Завтра у Житомирі освячуватимуть яблука — Новости Житомира

Завтра у Житомирі освячуватимуть яблука
Завтра у Житомирі освячуватимуть яблука Сьогодні, 13:35 19 серпня Церква відзначає велике двунадесяте свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. Це свято встановлено Церквою приблизно в IV столітті на честь події, що сталася в останній рік земного життя Сина Божого.
Як сказано в Євангеліях від Матвія, Луки та Марка, незадовго до своїх хресних страждань Христос відкрив своїм учням Петру, Якову та Іоану диво Преображення. Піднявшись з ними на розташовану неподалік від Назарета гору Фавор, він преобразився: обличчя Спасителя просяяло, як сонце, одяг став білим, як світло.
Тоді ж перед Христом постали старозавітні пророки Мойсей та Ілля, які говорили з ним про те, що його кров спокутує гріхи людські. А з світлої хмари над ними пролунав голос Бога-Отця, який назвав Ісуса своїм улюбленим Сином.
На яблучний Спас побутує традиція нести до церкви на освячення яблука та інші фрукти нового врожаю.
За народними прикметами, саме після яблучного Спасу стає прохолодніше і починається осінь.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"