Последние новости
Главная / Новости / Бійці 90-го батальйону повернулися додому в Житомир — Новости Житомира

Бійці 90-го батальйону повернулися додому в Житомир — Новости Житомира

Бійці 90-го батальйону повернулися додому в Житомир
Більше 20-ти демобілізованих бійців 90-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї десантної бригади демобілізувалися і повернулися додому в Житомир. Рідні, друзі і волонтери зібралися на майдані Перемоги, аби зустріти героїв. Зустрічав їх і колишній командир 90-го батальйону Олег Кузьміних.
За рік війни ці бійці пройшли найгарячіші точки Сходу, одними з останніх виходили з Донецького аеропорту, наприкінці січня, потрапивши у засідку, батальйон зазнав втрат, їх командир і побратими по кілька місяців пробули у полоні бойовиків.
«Рік дуже емоційний був у кожного із нас, тому що там залишилися наші близькі товариші, які вже, на жаль, додому не повернуться», – каже командир розвідувального взводу 90-го окремого аеромобільного батальйону Володимир Костів.
«Я б хотів, щоб у колі сім’ї, коли зберуться наші житомирські військовослужбовці, щоб вони третім тостом згадали тих, хто не повернувся, чиї родини не можуть розділити сьогодні цю радість. Ми зобов’язані їх пам’ятати. Слава героям», – сказав Олег Кузьміних.
Від зими десантники тримали оборону в районі Водяного та Опитного на Донеччині. Нині вони радіють, що приїхали додому, але кажуть, що у разі потреби готові знову повернулися у зону АТО.
«Класно, я вдома! Все, моя війна закінчилася, але якщо будуть ображати Україну, я поїду назад», – посміхається боєць Олександр Пушич.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"