Последние новости
Главная / Новости / Снаряди з житомирського полігону долітають в держлісфонд — Новости Житомира

Снаряди з житомирського полігону долітають в держлісфонд — Новости Житомира

Снаряди з житомирського полігону долітають в держлісфонд
Задимленість у Житомирі в ці дні розповсюджується з 37 Житомирського військового полігону. Адже там ведуться активні стрільби, і враховуючи те, що трав’яний покрив нині повністю сухий, так чи інакше загоряння виникають.
Про це повідомив заступник начальника Управління ДСНС України у Житомирській області Олег Держанівський.
На думку рятувальників, цей дим не несе ніякої загрози здоров’ю людей, бо це горить не торф, не якісь хімічні речовини, а трава та чагарники.
Військовики контролюють ситуацію, в перервах між стрільбами пожежі локалізовують. Населення має з розумінням ставитися до горіння на окремих ділянках полігону, адже військові мають проводити навчання.
Аби не допустити розповсюдження вогню, на межі полігону та лісових масивів Житомирського лісгоспу постійно чергує лісова охорона.
– Ми вже провели оборювання, ведемо цілодобове чергування, проте неприємностей не уникнути – каже лісничий Тригірського лісництва Валерій Іщук. – Враховуючи безпосередню близькість розташування полігону, трапляється, що снаряди потрапляють і на територію держлісфонду. Минулого ж тижня загорівся очерет на річечці, що межує зі стрільбищем. Пожежу ліквідовували всім лісництвом півдоби. До гасіння долучилися і місцеві жителі Цісар Олександр, Антоненко Максим та Мовчан Геннадій. Лісівники щиро вдячні цим чоловікам за небайдужість.
Прес-служба ЖОУЛМГ

Интересное

У Житомирі в ботанічному саду виростили 40 сортів помідор — Новости Житомира

 У цьому році працівники ботанічного саду Житомирського агроуніверситету виростили близько 40 сортів помідорів, із них ряд рідкісних. Про це повідомляє сайт Житомирського національного агроекологічного університету. Зараз проводиться підготовка зібраного урожаю для отримання власного насіння помідор. Фото з сайту Житомирського національного агроекологічного університету Житомир.info По материалам http://www.zhitomir.info/