Последние новости
Главная / Новости / Снаряди з житомирського полігону долітають в держлісфонд — Новости Житомира

Снаряди з житомирського полігону долітають в держлісфонд — Новости Житомира

Снаряди з житомирського полігону долітають в держлісфонд
Задимленість у Житомирі в ці дні розповсюджується з 37 Житомирського військового полігону. Адже там ведуться активні стрільби, і враховуючи те, що трав’яний покрив нині повністю сухий, так чи інакше загоряння виникають.
Про це повідомив заступник начальника Управління ДСНС України у Житомирській області Олег Держанівський.
На думку рятувальників, цей дим не несе ніякої загрози здоров’ю людей, бо це горить не торф, не якісь хімічні речовини, а трава та чагарники.
Військовики контролюють ситуацію, в перервах між стрільбами пожежі локалізовують. Населення має з розумінням ставитися до горіння на окремих ділянках полігону, адже військові мають проводити навчання.
Аби не допустити розповсюдження вогню, на межі полігону та лісових масивів Житомирського лісгоспу постійно чергує лісова охорона.
– Ми вже провели оборювання, ведемо цілодобове чергування, проте неприємностей не уникнути – каже лісничий Тригірського лісництва Валерій Іщук. – Враховуючи безпосередню близькість розташування полігону, трапляється, що снаряди потрапляють і на територію держлісфонду. Минулого ж тижня загорівся очерет на річечці, що межує зі стрільбищем. Пожежу ліквідовували всім лісництвом півдоби. До гасіння долучилися і місцеві жителі Цісар Олександр, Антоненко Максим та Мовчан Геннадій. Лісівники щиро вдячні цим чоловікам за небайдужість.
Прес-служба ЖОУЛМГ

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"