Последние новости
Главная / Новости / На Луганщині житомирські міліціонери затримали велосипедиста, який збирав інформацію про розташування та озброєння сил АТО — Новости Житомира

На Луганщині житомирські міліціонери затримали велосипедиста, який збирав інформацію про розташування та озброєння сил АТО — Новости Житомира

На Луганщині житомирські міліціонери затримали велосипедиста, який збирав інформацію про розташування та озброєння сил АТО
Упродовж останніх двох діб бійці поліського зведеного загону, які несуть службу в Луганській області, затримали та передали до фільтраційних пунктів двох чоловіків, в яких вилучено боєприпаси та описи розташування українських військових на території проведення АТО.
Про це повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області.
«Один з них рухався на велосипеді в бік Сєвєродонецька Луганської області з рюкзаком за плечима. Під час огляду речей у велосипедиста міліціонери виявили декілька мобільних телефонів із «нульовими» IMEI, багато телефонних карток, блокнот із записами про місця розташування, кількість та екіпірування сил АТО, види озброєння та техніку, що розташовані у Луганській області», – цитує прес-служба керівника УМВС Житомирщини Валерія Рудика, який зараз перевіряє роботу підлеглих у зоні АТО.
Також у рюкзаку чоловіка був цифровий фотоапарат із фотозвітом подорожі (знімки розташування військової техніки та блокпостів), стріляні боєприпаси, які використовують українські Збройні Сили: гільзи від автоматичної зброї та заряд від ручного протитанкового гранатомета.
За повідомленням командира житомирського зведеного загону Володимира Мазарчука, велосипедист родом з Луганщини, але за місцем реєстрації нині проживає у Києві. Чому опинився у зоні проведення антитерористичної операції, чітко пояснити не зміг, як і мету збору детальної інформації про розташування та діяльність українських військових, – інформує міліція.
«Уже наступної доби колегам сєвєродонецької міліції житомирські правоохоронці передали ще одного затриманого. Чоловік їхав через блокпост автомобілем «Ніссан». Під час огляду його машини міліціонери виявили та вилучили гранати та ручний протитанковий гранатомет. За попередньою інформацією, зброю та боєприпаси керманич автівки мав передати стороннім особам», – повідомляє прес-служба.
На місце події була викликана слідчо-оперативна група Сєвєродонецького міськвідділу міліції, працівники якої доставили затриманих до спеціального фільтраційного пункту, де з ним працюють відповідні служби.
Фото прес-служби міліції

Интересное

XX Всеукраїнський Фестиваль ДЮП впевнено крокує Житомирщиною | Новости Житомира

XX Всеукраїнський Фестиваль ДЮП впевнено крокує Житомирщиною