Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині мобілізовані десантники прийняли військову присягу — Новости Житомира

На Житомирщині мобілізовані десантники прийняли військову присягу — Новости Житомира

На Житомирщині мобілізовані десантники прийняли військову присягу
На стройовому плацу загальновійськового полігону навчального центру Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, що на Житомирщині, військовослужбовці шостої хвилі мобілізації прийняли Військову присягу на вірність Українському народові.
Про це інформує офіційний сайт Міноборони.
Варто зазначити, що навчальний центр ВДВ ЗСУ — єдиний в Україні навчальний центр спеціалізованих військових, вогневих, парашутних, психологічних програм, призначений для здійснення професійної підготовки військовослужбовців для потреб Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, їхньої перепідготовки та підвищення кваліфікації.
— Сьогодні, у надзвичайно нелегких умовах, з особливою гостротою постає питання зміцнення підрозділів ВДВ. Природно, що армія не може бути потужною без Вас — патріотично налаштованих воїнів, які знають славетні бойової традиції українського війська та готові їх зберігати і розвивати, — зазначив командир навчального центру підполковник Святослав Щербина. — Особовий склад Високомобільних десантних військ — передовий загін Збройних Сил України, виконував і продовжує героїчно виконувати завдання щодо захисту територіальної цілісності і Конституційного ладу держави, — наголосив офіцер.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"