Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відкрито квеструм «60 MINUTES!» — Новости Житомира

У Житомирі відкрито квеструм «60 MINUTES!» — Новости Житомира

У Житомирі відкрито квеструм «60 MINUTES!»
Квест у реальності (ескейпквест, квест рум) «60minutes» – це новий вид розваг: вийти з кімнати за 60 хвилин, використовуючи кмітливість і логічне мислення.
Щойно учасники переступають поріг квеструму, їм розповідають історію Злодія, який переховується у нашому місті відвід служб міжнародної безпеки. Отримавши завдання, Ваша команда опиняється у вирі цікавих завдань, замків і підказок, які допоможуть вибратися з приміщення.
У квеструм запрошують усіх охочих віком від 14-15 років. Інших вікових обмежень не існує. Квести будуть однаково цікавими і підліткам, і молоді, і активним учасникам за п’ятдесят.
Ігри прекрасно підійдуть для зміцнення командного духу, тому будуть гідною розвагою для друзів і співробітників компаній.
А подарунковий сертифікат в квеструм стане оригінальним подарунком на будь-яке свято.
Коштує таке задоволення 250 гривень з команди. Мінімальна кількість гравців – 2, максимальна –4особи. Потрапити уквеструм «60minutes», який розташований за адресою: м. Житомир, вул. Рильського 9, оф. 506, можна за попереднім записом за телефонами: 067-41-00-282, 096-945-22-48, 063-160-88-51 або у соціальній мережі

Интересное

Автомати і вишиванки на святі першого дзвоника у 21-й школі. Фоторепортаж — Новости Житомира

У перший осінній день шкільний дзвоник пролунав для учнів школи №21. Урочисті заходи відбулися у дворі навчального закладу. Під час свята школярі старших класів винесли прапор України під супроводженням почасної варти з автоматами. Фото Володимира Жабровця Житомир.info По материалам http://www.zhitomir.info/