Последние новости
Главная / Новости / У Романівському районі фермерське господарство понад 10 років незаконно користувалося землею — Новости Житомира

У Романівському районі фермерське господарство понад 10 років незаконно користувалося землею — Новости Житомира

У Романівському районі фермерське господарство понад 10 років незаконно користувалося землею
У Романівському районі фермерське господарство понад 10 років незаконно користувалося землею Сьогодні, 11:09 У Романівському районі через суд сільській раді повернуто із незаконної оренди 6 га землі вартістю понад 100 тис. грн.
У травні 1997 року між Садківською сільською радою та СФГ «Колос» було укладено договір оренди земельної ділянки загальною площею 6 га для вирощування сільськогосподарських культур.
Після закінчення терміну дії договору оренди ще у травні 2004 року, господарство більше десять років не повертало землі, продовжуючи протиправно нею користуватися.

Интересное

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів — Новости Житомира

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів Сьогодні, 11:46 На командному чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат «Біла тура», який 12-14 вересня проходив в Житомирі, перемогла команда з Харкова. А за срібло змагалися збірна Житомира (Волотовський Кирил, Лудіщев Артем, Басистий Іван, Пампуха Олександра) та гімназія №23 (Новицький Ярослав,