Последние новости
Главная / Новости / На громадських обговореннях коростенці підтримали будівництво сучасного деревообробного комбінату — Новости Житомира

На громадських обговореннях коростенці підтримали будівництво сучасного деревообробного комбінату — Новости Житомира

На громадських обговореннях коростенці підтримали будівництво сучасного деревообробного комбінату
Вже наступного року у Коростені розпочне свою роботу новий деревообробний комбінат. На Громадських обговореннях коростенці підтримали ініціативу створення у Житомирській області сучасного виробництва. На новому підприємстві використовуватимуть новітнє німецьке устаткування, аналогічні лінії виробництва працюють у провідних країнах світу.
Генеральний директор майбутнього підприємства Катерина Самчук розповідає: Коростенський деревообробний комбінат працюватиме відповідно до сучасних європейських стандартів щодо екологічності виробничого процесу та якості продукції. Катерина Самчук також запевнила: пріоритетом для компанії є працевлаштування молодих коростенців, працівникам обіцяють безкоштовне навчання за кордоном та достойні заробітні плати з повним соціальним пакетом.
«На цьому підприємстві планується створити 700 нових робочих місць із середньою заробітною платою 5-6 тисяч гривень. Пріоритет при прийомі на роботу буде надаватися в перу чергу місцевим мешканцям працездатного віку, а також коростенцям, які беруть участь у АТО»,- розповідає Катерина Самчук.
Під час громадських обговорень деякі місцеві мешканці побоювалися, що нове підприємство погіршить екологічну ситуацію в регіоні і виступали проти будівництва деревообробного комбінату. Втім, більшість коростенців все ж підтримали ініціативу створення нового підприємства.
«За проголосувало 252 особи, проти – 45, відповідно 85 утрималось від голосування»,- розповів член лічильної комісії Олексій Каленський.
Перший заступник Коростенського міського голови впевнений: виступи такої кількості негативно налаштованих людей пов’язані з початком передвиборчих перегонів.
«Більша частина коростенців усвідомлюють, що саме створення нових робочих місць – це відрахування до міського бюджету, це їхнє благополуччя, це благополуччя їхніх дітей. Сьогодні лунали різні питання, чому дороги не поливаються, чому те не робиться. Якщо немає нових виробництв, якщо немає відрахувань до бюджету, на що це все робити? Я думаю, що ситуація врегулюється, а взагалі навіть стихне після закінчення місцевих виборів», – розповідає Володимир Вигівський.
Нове підприємство надасть сотням коростенців робочі місця та забезпечить мільйонні надходження до місцевого бюджету.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"