Последние новости
Главная / Новости / В Житомирській області 28 котелень перевели на альтернативні види палива — Новости Житомира

В Житомирській області 28 котелень перевели на альтернативні види палива — Новости Житомира

В Житомирській області 28 котелень перевели на альтернативні види палива
В Житомирській області 28 котелень перевели на альтернативні види палива Сьогодні, 16:05 На підготовку об’єктів Житомирської області до опалювального сезону спрямовано кошти з різних джерел фінансування у сумі 259,3 млн.грн.
За словами першого заступника голови облдержадміністрації Генналія Дмитренка, 98 % будинків підготовлено до зими. «Галузь водопровідно-каналізаційного господарства підготовлена на 99%. Усі 936 котелень господарського комплексу, які забезпечують тепловою енергією житлові будинки та об’єкти соціально-культурного призначення, підготовлено на 100% з підписанням актів готовності», – доповів Геннадій Дмитренко.
На сьогодні 28 котелень області переведено на альтернативні види палива. Очікувана економія газу складе 1,4 млн.куб.м.

Интересное

Спіть на робочому місці, а обуреному керівнику поясніть, що так треба — Новости Житомира

Спіть на робочому місці, а обуреному керівнику поясніть, що так треба Сьогодні, 14:00 “Якщо ви заснули на робочому місці, а вас побачив бос, можете не бентежитися. Просто поясніть йому, що ви вдосконалюєте свої розумові здібності і підвищуєте працездатність”, – говорять учені. Докази надали вчені, які вперше зуміли установити, що короткий сон вдень зміцнює пам’ять і