Последние новости
Главная / Новости / Скільки сімей за рік отримали житло у Житомирській та сусідніх областях. Інфографіка — Новости Житомира

Скільки сімей за рік отримали житло у Житомирській та сусідніх областях. Інфографіка — Новости Житомира

Скільки сімей за рік отримали житло у Житомирській та сусідніх областях. Інфографіка
У Житомирській області кількість сімей та одинаків, які перебували на квартирному обліку станом на 1 січня 2015 року становила 31 тис. 770, з них переважна більшість (96,0%) – міські жителі.
Про це повідомили в головному управлінні статистики у Житомирській області.
У загальній кількості черговиків 19 тис. 987 (62,9%) складали громадяни, які чекають на покращення житлових умов протягом 10 і більше років.
У минулому році житло отримали 207 сімей, що на 24,5% менше, ніж у 2013 році. Частка сімей, які у 2014 році покращили житлові умови, у загальній кількості черговиків, які перебували на квартирному обліку на початок року, склала 0,7%.
Серед сімей, які отримали житло, 58 скористалися правом його першочергового одержання, 36 – позачергового, 113 – отримали житло, перебуваючи у загальній черзі.
|

Интересное

Вночі на Житомирщині впіймали чергових копачів бурштину. Фото — Новости Житомира

Під час профілактичного рейду уночі 26 серпня, в одному з найвіддаленіших лісових масивів Олевського району Житомирщини,  працівники міліції затримали трьох чоловіків, які займались незаконним видобутком бурштину.  Про це повідомляють в УМВС Житомирської області. “Порушників виявили в одному з важкодоступних місць – довкола болотиста місцевість і потрапити туди непросто, особливо для нетутешніх. До того ж, копачі працювали уночі