Последние новости
Главная / Новости / Скільки сімей за рік отримали житло у Житомирській та сусідніх областях. Інфографіка — Новости Житомира

Скільки сімей за рік отримали житло у Житомирській та сусідніх областях. Інфографіка — Новости Житомира

Скільки сімей за рік отримали житло у Житомирській та сусідніх областях. Інфографіка
У Житомирській області кількість сімей та одинаків, які перебували на квартирному обліку станом на 1 січня 2015 року становила 31 тис. 770, з них переважна більшість (96,0%) – міські жителі.
Про це повідомили в головному управлінні статистики у Житомирській області.
У загальній кількості черговиків 19 тис. 987 (62,9%) складали громадяни, які чекають на покращення житлових умов протягом 10 і більше років.
У минулому році житло отримали 207 сімей, що на 24,5% менше, ніж у 2013 році. Частка сімей, які у 2014 році покращили житлові умови, у загальній кількості черговиків, які перебували на квартирному обліку на початок року, склала 0,7%.
Серед сімей, які отримали житло, 58 скористалися правом його першочергового одержання, 36 – позачергового, 113 – отримали житло, перебуваючи у загальній черзі.
|

Интересное

Житомирський водоканал повідомляє. — Новости Житомира

Житомирський водоканал повідомляє. Сьогодні, 09:15 Протягом доби – 4 вересня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж за адресами: просп. Миру, 21; 51, вул. Корабельна (цукропром), Малинська (АЗС). Ремонтуватимуться: засувки – вул. Перемоги, 54, Б. Тена, 96; пожежний гідрант – вул. Шевченка – Мануїльського. За