Последние новости
Главная / Новости / У Малинській лікарні воду нагріватиме енергія сонця — Новости Житомира

У Малинській лікарні воду нагріватиме енергія сонця — Новости Житомира

У Малинській лікарні воду нагріватиме енергія сонця
У Малинській лікарні воду нагріватиме енергія сонця Сьогодні, 17:37 На даху будівлі Малинського міськрайТМО встановили сонячний колектор. За словами головного лікаря закладу Валентини Швидун, реалізація цього проекту відбулася завдяки програмі ООН «Малі екологічні гранти в Україні» та екологічній організації «МалинЕкоФест». Його загальна вартість становить близько 40 тисяч доларів.
Вже декілька днів колектор забезпечує гарячою водою хірургічне, терапевтичне, гінекологічне, пологове відділення та операційний блок. Його потужність – 800 літрів на добу при температурі води 65 градусів.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"