Последние новости
Главная / Новости / У Малинській лікарні воду нагріватиме енергія сонця — Новости Житомира

У Малинській лікарні воду нагріватиме енергія сонця — Новости Житомира

У Малинській лікарні воду нагріватиме енергія сонця
У Малинській лікарні воду нагріватиме енергія сонця Сьогодні, 17:37 На даху будівлі Малинського міськрайТМО встановили сонячний колектор. За словами головного лікаря закладу Валентини Швидун, реалізація цього проекту відбулася завдяки програмі ООН «Малі екологічні гранти в Україні» та екологічній організації «МалинЕкоФест». Його загальна вартість становить близько 40 тисяч доларів.
Вже декілька днів колектор забезпечує гарячою водою хірургічне, терапевтичне, гінекологічне, пологове відділення та операційний блок. Його потужність – 800 літрів на добу при температурі води 65 градусів.

Интересное

Вночі на Житомирщині впіймали чергових копачів бурштину. Фото — Новости Житомира

Під час профілактичного рейду уночі 26 серпня, в одному з найвіддаленіших лісових масивів Олевського району Житомирщини,  працівники міліції затримали трьох чоловіків, які займались незаконним видобутком бурштину.  Про це повідомляють в УМВС Житомирської області. “Порушників виявили в одному з важкодоступних місць – довкола болотиста місцевість і потрапити туди непросто, особливо для нетутешніх. До того ж, копачі працювали уночі