Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі робочий день розпочався з паніки — Новости Житомира

У Житомирі робочий день розпочався з паніки — Новости Житомира

У Житомирі робочий день розпочався з паніки
У Житомирі робочий день розпочався з паніки Сьогодні, 09:16 Сьогодні вранці увагу житомирян, які поспішали на роботу, привертала велика кількість співробітників міліції на майдані С.П. Корольова. Правоохоронці перегородили прохід перед облдержадміністрацією, не пояснюючи перехожим, що відбувається. Очевидно, що людей така ситуація насторожила.
За словами одного з міліціонерів, на майдані С.П. Корольова відбувалися планові навчання. Для отримання більш детальних пояснень він порадив звернутися в прес-службу УМВС України в Житомирській області.
У прес-службі одразу прояснили ситуацію. Насправді, жодних загроз для жителів і гостей міста немає. Справа в тім, що сьогодні на майдані перед облдержадміністрацією заплановані два заходи, які відбудуться о 9.00 та о 10.00. Так, 5 громадських організацій зберуться о 9.00, аби підтримати децентралізацію.
Таким, чином перед проведенням масових заходів міліція перевіряла територію на наявність підозрілих або небезпечних предметів. У прес-службі запевнили, що це звична практика роботи для правоохоронних органів напередодні акцій з масовою участю людей.
Нагадаємо, що на останній сесії обласної ради, яка відбулася 14 серпня, в приміщенні ОДА теж були посилені заходи безпеки. Велика кількість міліції з металошукачами попередила, за словами голови облради Віталія Француза, проникнення в залу групи осіб, які хотіли зірвати голосування за створення територіальних громад на Житомирщині.
Джерело статті:

Интересное

На Житомирщине предоставлено уже 96,5% жилищных субсидий — Новости Житомира

По состоянию на 11.09.2015 года в райгоруправления труда и социальной защиты населения за назначением субсидии по новому порядку обратилось 86,3 тыс домохозяйств. Предоставлено запросы в ПФУ, ГФС и других организаций по 120,2 тыс дел (новые обращения и те, которые действовали в отопительный период 2014/2015 года). На сегодня почти по 120,3 тыс дел, что составляет 96,5% от