Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі робочий день розпочався з паніки — Новости Житомира

У Житомирі робочий день розпочався з паніки — Новости Житомира

У Житомирі робочий день розпочався з паніки
У Житомирі робочий день розпочався з паніки Сьогодні, 09:16 Сьогодні вранці увагу житомирян, які поспішали на роботу, привертала велика кількість співробітників міліції на майдані С.П. Корольова. Правоохоронці перегородили прохід перед облдержадміністрацією, не пояснюючи перехожим, що відбувається. Очевидно, що людей така ситуація насторожила.
За словами одного з міліціонерів, на майдані С.П. Корольова відбувалися планові навчання. Для отримання більш детальних пояснень він порадив звернутися в прес-службу УМВС України в Житомирській області.
У прес-службі одразу прояснили ситуацію. Насправді, жодних загроз для жителів і гостей міста немає. Справа в тім, що сьогодні на майдані перед облдержадміністрацією заплановані два заходи, які відбудуться о 9.00 та о 10.00. Так, 5 громадських організацій зберуться о 9.00, аби підтримати децентралізацію.
Таким, чином перед проведенням масових заходів міліція перевіряла територію на наявність підозрілих або небезпечних предметів. У прес-службі запевнили, що це звична практика роботи для правоохоронних органів напередодні акцій з масовою участю людей.
Нагадаємо, що на останній сесії обласної ради, яка відбулася 14 серпня, в приміщенні ОДА теж були посилені заходи безпеки. Велика кількість міліції з металошукачами попередила, за словами голови облради Віталія Француза, проникнення в залу групи осіб, які хотіли зірвати голосування за створення територіальних громад на Житомирщині.
Джерело статті:

Интересное

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів — Новости Житомира

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів Сьогодні, 11:46 На командному чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат «Біла тура», який 12-14 вересня проходив в Житомирі, перемогла команда з Харкова. А за срібло змагалися збірна Житомира (Волотовський Кирил, Лудіщев Артем, Басистий Іван, Пампуха Олександра) та гімназія №23 (Новицький Ярослав,