Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області дефіциту картоплі немає, але ціна може зрости, — Бабич — Новости Житомира

У Житомирській області дефіциту картоплі немає, але ціна може зрости, — Бабич — Новости Житомира

У Житомирській області дефіциту картоплі немає, але ціна може зрости, – Бабич
У Житомирській області немає дефіциту картоплі.
Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації з посиланням на т. в. о. начальника управління агропромислового розвитку ОДА Леоніда Бабича.
«На сьогодні питання щодо забезпечення області картоплею не піднімається, дефіциту картоплі, за оперативними показниками, немає», – сказав Бабич.
За інформацією прес-служби, станом на 26 вересня 2015 року на Житомирщині картоплі викопано на площі 56,4 тис. га, що складає 97% із запланованих 57,7 тис. га. Накопано 1 132 тис. тонн картоплі при урожайності 202 ц/га.
У минулому році площі насаджень картоплі були дещо більшими, проте урожайність нижчою – 194 ц/га, – відзначають в облдержадміністрації.
Леонід Бабич пояснює, що до кінця збору урожаю чітких прогнозів зробити не можна, але припускає, що можливе підвищення ціни на картоплю, пов’язане зі зменшенням кількості продовольчої картоплі порівняно з насіннєвою та дрібною. Крім того, 90,7 % картоплі вирощується у приватних господарствах, тому ціни диктують посередники, які скуповують продукт і продають.
Як повідомляв , експерти прогнозували картоплі у Житомирській області через засуху.

Интересное

Житомирський водоканал повідомляє. — Новости Житомира

Житомирський водоканал повідомляє. Сьогодні, 09:15 Протягом доби – 4 вересня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж за адресами: просп. Миру, 21; 51, вул. Корабельна (цукропром), Малинська (АЗС). Ремонтуватимуться: засувки – вул. Перемоги, 54, Б. Тена, 96; пожежний гідрант – вул. Шевченка – Мануїльського. За