Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області дефіциту картоплі немає, але ціна може зрости, — Бабич — Новости Житомира

У Житомирській області дефіциту картоплі немає, але ціна може зрости, — Бабич — Новости Житомира

У Житомирській області дефіциту картоплі немає, але ціна може зрости, – Бабич
У Житомирській області немає дефіциту картоплі.
Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації з посиланням на т. в. о. начальника управління агропромислового розвитку ОДА Леоніда Бабича.
«На сьогодні питання щодо забезпечення області картоплею не піднімається, дефіциту картоплі, за оперативними показниками, немає», – сказав Бабич.
За інформацією прес-служби, станом на 26 вересня 2015 року на Житомирщині картоплі викопано на площі 56,4 тис. га, що складає 97% із запланованих 57,7 тис. га. Накопано 1 132 тис. тонн картоплі при урожайності 202 ц/га.
У минулому році площі насаджень картоплі були дещо більшими, проте урожайність нижчою – 194 ц/га, – відзначають в облдержадміністрації.
Леонід Бабич пояснює, що до кінця збору урожаю чітких прогнозів зробити не можна, але припускає, що можливе підвищення ціни на картоплю, пов’язане зі зменшенням кількості продовольчої картоплі порівняно з насіннєвою та дрібною. Крім того, 90,7 % картоплі вирощується у приватних господарствах, тому ціни диктують посередники, які скуповують продукт і продають.
Як повідомляв , експерти прогнозували картоплі у Житомирській області через засуху.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"