Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині за розтрату майна засуджено начальника будівельного підприємства Міноборони — Новости Житомира

На Житомирщині за розтрату майна засуджено начальника будівельного підприємства Міноборони — Новости Житомира

На Житомирщині за розтрату майна засуджено начальника будівельного підприємства Міноборони
Набув чинності вирок Богунського районного суду м. Житомира у кримінальному провадженні, відкритому за матеріалами Служби безпеки України стосовно керівника державного будівельного підприємства Міністерства оборони України.
Влітку 2013 року посадовець склав і завірив офіційні документи про зняття з обліку та списання легкового автомобіля «Skoda», який був на балансі державної установи як службова машина її керівника. Після цього чиновник продав автомобіль приватній особі, а одержані кошти від незаконної оборудки витратив на власний розсуд. Про це передає прес-група УСБ України в Житомирській області.
Рішенням суду першої інстанції зловмисника визнано винним у вчиненні злочинів за ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.
Йому призначено покарання у вигляді обмеження волі терміном на 1,5 роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарчих функцій.
Колегія суддів судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Житомирської області залишила вирок без змін.
Збитки, завдані правопорушником державі, відшкодовано добровільно під час досудового розслідування.

Интересное

На Житомирщине предоставлено уже 96,5% жилищных субсидий — Новости Житомира

По состоянию на 11.09.2015 года в райгоруправления труда и социальной защиты населения за назначением субсидии по новому порядку обратилось 86,3 тыс домохозяйств. Предоставлено запросы в ПФУ, ГФС и других организаций по 120,2 тыс дел (новые обращения и те, которые действовали в отопительный период 2014/2015 года). На сегодня почти по 120,3 тыс дел, что составляет 96,5% от